آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: کتاب تعمیرات سخت افزار( پی سی،لپ تاپ ، پرینتر،اسکنر،تبلت و موبایل)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,545
اصفهان
www.servicekaran.ir
منبع این کتاب به تنهایی فنی و حرفه ای نیست جزوات اموزشی که در اینترنت است هم نیست و فقط بخشی از منابع تکمیل کننده آن ها هستند اصل منبع این کتاب طبق کلاس های خصوصی هست که خود من شرکت کردم و منبع اصلی کلاس های اموزشی هست که جهاد دانشگاهی تحت نظارت دانشگاه صنعتی و کلاس های موردتایید وزارت صنعت وابسته به دانشگاه اصفهان گذاشته.اصلا من حرفی از فروش در این انجمن نزدم می بینید که به صورت رایگان بخشی از آن را گذاشتم.

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام pese،اگه لطف کنید تعمیرات مربوط هارد دیسک هم در اختیارمون بذارین ممنون میشم.تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,545
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام برای آموزش تعمیرات هارد می توانم یک سری آموزش بگذارم ولی چند نکته وجود داره: 1- اولا برای تعمیرات هارد به صورت فوق تخصصی حتما pc-3000 russia لازم است که خود من هم ندارم 2- آموزشی که من بتوانم به شما یاد بدهم به صورت نرم افزاری است زیاد انتظارات را بر آورده نمی کنه یعنی در واقع نمی توانم اسم خودم را متخصص تعمیرات هارد بگذارم ولی سطح اموزش در حدی هست که بشه یک سری کار ها را باهاش انجام داد.
نکته بعدی : کسی در ایران نمی تواند تعمیرات فوق تخصصی هارد را به شما یاد بدهد مگر این که خودتان هزینه کنید در خارج از کشور این دوره را طی کنید.تنها فردی هم که من اطلاع دارم دوره آموزش تعمیرات هارد را در خارج از کشور گذرانده باشد مهندس هومن نور محمدی است که البته کار ایشان هم آموزش دادن نیست و به کسی هم آموزش نمی دهند.

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام برای آموزش تعمیرات هارد می توانم یک سری آموزش بگذارم ولی چند نکته وجود داره: 1- اولا برای تعمیرات هارد به صورت فوق تخصصی حتما pc-3000 russia لازم است که خود من هم ندارم 2- آموزشی که من بتوانم به شما یاد بدهم به صورت نرم افزاری است زیاد انتظارات را بر آورده نمی کنه یعنی در واقع نمی توانم اسم خودم را متخصص تعمیرات هارد بگذارم ولی سطح اموزش در حدی هست که بشه یک سری کار ها را باهاش انجام داد.
نکته بعدی : کسی در ایران نمی تواند تعمیرات فوق تخصصی هارد را به شما یاد بدهد مگر این که خودتان هزینه کنید در خارج از کشور این دوره را طی کنید.تنها فردی هم که من اطلاع دارم دوره آموزش تعمیرات هارد را در خارج از کشور گذرانده باشد مهندس هومن نور محمدی است که البته کار ایشان هم آموزش دادن نیست و به کسی هم آموزش نمی دهند.

pese جان اگه لطف کنید همین آموزش رو بذارین ممون میشم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
با سلام،
دوست عزیز،هیچ آغازی کامل و عاری از اشکال نیست،امید است با توجه به نظرات دوستان و همکاران عزیز و نیز دقت و پشتکار جنابعالی،نتیجه کار هرچه کامل تر و مفیدتر گردد،در این سایت و سایر منابع اینترنتی جزوات،مقالات،پست ها و تاپیکهای زیادی در این زمینه موجود میباشد ولی بنده همیشه از هر منبع جدیدی استقبال میکنم زیرا کافیست درهرکدام از آنها حداقل یک مطلب وجود داشته باشد که بنده نمیدانستم و آنرا بیاموزم و همان یک مطلب ارزش صرف وقت و هزینه را دارا میباشد،چراکه ندانسته های اینجانب بی شمار میباشد.
مطالب فوق را به این دلیل عرض کردم که از نظرات و پیشنهادات دوستان و اطرافیان خدایی ناکرده دلسرد نشوید بر تلاش و پشتکار خود افزوده و راه خود را ادامه دهید.
بهرحال،با توجه به کمبود وقت و گرفتاری های فراوان،به صورت کلی این دوفصل را مرور کردم،نکاتی که در این مرور کوتاه به ذهن این حقیر رسید را خدمت شما دوست گرامی عرض میکنم و امیدوارم مفید فایده واقع بشود:
1- قرار دادن فصلی جهت آشنایی با الکترونیک و قطعات الکترونیکی و نحوه تست آنها
2- در فصل اول صفحه 15 کلمه درست Resold میباشد و نه Result
3- در فصل اول صفحه 21 اشاره فرمودید که هر شابلون قابلیت 2 الی 3 بار استفاده را دارا میباشد که البته بعد از این مطلب به نحوه استفاده تعمیرکار از شابلون اشاره فرمودید،که مطلب درست همین است، یعنی درواقع هر شابلون تا زمانیکه اصطلاحا تاب بر ندارد قابل استفاده است و غیر از این محدودیتی ندارد.
4- وجود فهرست مطالب و عناوین فصلها در ابتدای کتاب
5- کمی منسجم تر شدن مطلب و ایجاد هدف در هر بخش و شروع از ابتدای مطلب و ادامه دادن آن تا رسیدن به هدف مورد نظر
با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,545
اصفهان
www.servicekaran.ir
با سلام،
دوست عزیز،هیچ آغازی کامل و عاری از اشکال نیست،امید است با توجه به نظرات دوستان و همکاران عزیز و نیز دقت و پشتکار جنابعالی،نتیجه کار هرچه کامل تر و مفیدتر گردد،در این سایت و سایر منابع اینترنتی جزوات،مقالات،پست ها و تاپیکهای زیادی در این زمینه موجود میباشد ولی بنده همیشه از هر منبع جدیدی استقبال میکنم زیرا کافیست درهرکدام از آنها حداقل یک مطلب وجود داشته باشد که بنده نمیدانستم و آنرا بیاموزم و همان یک مطلب ارزش صرف وقت و هزینه را دارا میباشد،چراکه ندانسته های اینجانب بی شمار میباشد.
مطالب فوق را به این دلیل عرض کردم که از نظرات و پیشنهادات دوستان و اطرافیان خدایی ناکرده دلسرد نشوید بر تلاش و پشتکار خود افزوده و راه خود را ادامه دهید.
بهرحال،با توجه به کمبود وقت و گرفتاری های فراوان،به صورت کلی این دوفصل را مرور کردم،نکاتی که در این مرور کوتاه به ذهن این حقیر رسید را خدمت شما دوست گرامی عرض میکنم و امیدوارم مفید فایده واقع بشود:
1- قرار دادن فصلی جهت آشنایی با الکترونیک و قطعات الکترونیکی و نحوه تست آنها
2- در فصل اول صفحه 15 کلمه درست Resold میباشد و نه Result
3- در فصل اول صفحه 21 اشاره فرمودید که هر شابلون قابلیت 2 الی 3 بار استفاده را دارا میباشد که البته بعد از این مطلب به نحوه استفاده تعمیرکار از شابلون اشاره فرمودید،که مطلب درست همین است، یعنی درواقع هر شابلون تا زمانیکه اصطلاحا تاب بر ندارد قابل استفاده است و غیر از این محدودیتی ندارد.
4- وجود فهرست مطالب و عناوین فصلها در ابتدای کتاب
5- کمی منسجم تر شدن مطلب و ایجاد هدف در هر بخش و شروع از ابتدای مطلب و ادامه دادن آن تا رسیدن به هدف مورد نظر
با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

این کتاب تقریبا این طور که من حساب کردم نزدیک به 2800 صفحه است یعنی دایرت المعارف سخت افزار و تعمیرات می شه و هر فصل مربوط به تعمیر یک قطعه می شه مثلال تعمیرات پاور تا حالا نزدیک به 80 صفحه تایپ کردم و هنوز هم تمام نشده. تا جایی هم امکان داشته مطلب را با عکس و توضیحات بیان کردم.
بعضی جاها اشتباه نوشتاری هست ولی اشتباه مفهومی نه چون دقیقا من تمامی نوشته ها را با هر بار که سر کلاس می رفتم همان موقع تایپ می کردم.اگر در جایی توضیحات کم باشه در صففحات بعدی هست. مثلا من نمی توانم بگم کسی که تا صفحه 11 مطالعه کرده می تواند تا این قسمت پاور را تعمیر کند نخیر باید کل فصل را مطالعه دقیق کند تا بتواند مفهوم را نکات و تمرین ها را یاد بگیره.

اشتباهات را هم باید دوستان بیان کنند 0چون نگارش اول) هست

http://s5.picofile.com/file/8160714868/sar_fasl.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا