آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: کمک برای خرید اسیلوسکوپ آنالوگ

a.salehnia

کاربر
2014-12-01
5
21
مدتیه دنبال یه اسیلوسکوپ واسه کارهای سوئیچینگ و منبع تغذیه می گشتم.:83000000:
بعد از خوندن تاپیکهای مختلف با این نتیجه رسیدم که بهترین گزینه واسه ما که تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شدیم. :68000000: اسیلوسکوپ های آنالوگ دست دوم زیر 50MHz هستش.مثل هیتاچی-ایواتسو-کی***وئی و هامگ.
از طرفی نتونستم تا حالا منبع مناسبی واسه فروش این اسکوپ ها پیدا کنم .
ممنون میشم که منو واسه پیدا کردن یه اسکوپ آنالوگ تو رنج 500-600 تومن راهنمایی کنین.

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,762
خراسان بزرگ!
با درود
به ترتیب کیفیت:هامگ-تکترونیکس-ایواتسو-هیتاچی-ناسیونال
اسکوپهایی که فرمودین دست دوم 20 مگاهرتزشون حدود 500 تومن هست.البته به انصاف فروشنده و تمیزی بستگی دارد.
معمولا این مارکها واردات دهه شصت هستند و عمر طبیعیشون را کردن و معمولا هم درست نگهداری نشدن.
اگر قصد خرید دست دوم داشتید خیلی دقت فرمایید.
عموما اسکوپ را دایم در ازمایشگاه و تعمیرگاه روشن میزارن که این باعث نابودی اسکوپ میشود.
اسکوپ فقط برای زمان کار باید روشن شود.
به نظر بنده یک دستگاه نو بخرید با مارک گودویل اینستک که باید حدود 1 تومن باشه.
دست دوم هم با عمر بالای 5 سال نخرید مگر مارکهای اروپایی-روسی-امریکایی و نه ژاپنی و کره ای و چینی.

فیلیپس هلند هم عالی است که با مارک فلوک هم تولید میشه اما خیلی گران.
بدرود

nazari_omega

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-18
327
4,296
بهشهر (اشرف البلاد)
سلام .
دوست ما sovietiran كامل و دقيق فرمودن. سعي كن انالوگ بگيري زياد سمت ديجيتال نرو شكل موجها رو مصنوعي نشون ميده. اما انالوگ شكل موج رو طبيعي نشون ميده. ليدر هم مارك خوبيه . هامگ-تکترونیکس-ایواتسو صحيح و سالمشو زير1 فك نكنم بتوني گير بياري. سعي كن بالاي 30 مگ بگيري چون جاهاي ديگه لازمت ميشه.بعدا پشيمون ميشي. من خودم گودويل و ليدر دارم كاملا راضيم.

a.salehnia

کاربر
2014-12-01
5
21
با درود
به ترتیب کیفیت:هامگ-تکترونیکس-ایواتسو-هیتاچی-ناسیونال
اسکوپهایی که فرمودین دست دوم 20 مگاهرتزشون حدود 500 تومن هست.البته به انصاف فروشنده و تمیزی بستگی دارد.
معمولا این مارکها واردات دهه شصت هستند و عمر طبیعیشون را کردن و معمولا هم درست نگهداری نشدن.
اگر قصد خرید دست دوم داشتید خیلی دقت فرمایید.
عموما اسکوپ را دایم در ازمایشگاه و تعمیرگاه روشن میزارن که این باعث نابودی اسکوپ میشود.
اسکوپ فقط برای زمان کار باید روشن شود.
به نظر بنده یک دستگاه نو بخرید با مارک گودویل اینستک که باید حدود 1 تومن باشه.
دست دوم هم با عمر بالای 5 سال نخرید مگر مارکهای اروپایی-روسی-امریکایی و نه ژاپنی و کره ای و چینی.

فیلیپس هلند هم عالی است که با مارک فلوک هم تولید میشه اما خیلی گران.
بدرود

درود بر شما و ارتش سرخ
ممکنه محل مناسب برای خرید اسکوپهای دست دوم در تهران یا مشهد رو هم معرفی کنید؟

nazari_omega

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-18
327
4,296
بهشهر (اشرف البلاد)
سلام بله 1052 اسيلسكوپ خوبيه ديجيتاله من خودم اينو هم دارم 50 مگاهرتزه خوبيش به اينه كه بدون دردسر شكل موجهارو واست باز ميكنه. و دكمه autoset دستگاه رو براي نشون دادن اتوماتيك بهترين شكل موج تنظيم ميكنه.

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,762
خراسان بزرگ!
ممکنه محل مناسب برای خرید اسکوپهای دست دوم در تهران یا مشهد رو هم معرفی کنید؟

درود
والا مشهد که جای مشخص ندارد!!!کلا به تعداد انگشتان دست فروشنده قطعات دارد که در پاساژ مهتاب هستند و همونها سفارشی گاها میارن.
البته یک فروشگاه بهروز در میدان صاحب الزمان هم هست.
در مشهد حتی الامکان کسی اسکوپ نمیخرد و ترجیحا همان پول را سهام پدیده میخرند!!!!!!!!

تهران هم در خیابان جمهوری پاساژهای امجد و غیره میتوانید بیابید.از دوستان تهرانی سوال بفرمایید خصوصا جناب زارع فروشگاه امیر ایسی
بدرود

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,762
خراسان بزرگ!
با این حساب بهتره gw instek gos-620 که 20Mhz آنالوگ هست رو بگیرم یا gw instek gds-1052 که دیجیتال 50Mhz هست رو بگیرم؟

درود
اگر نیازی به اسکوپ دیجیتال ندارید مطابق گفته دوستمان سراغش نروید.
همین سری gds دچار خرابی که بشوند بندرت تعمیراتشان انجام میشود.
دو نمونه دارم که مال یک موسسه اموزشی است و هیچ نماینده رسمی تعمیرات هم گودویل ندارد.
اگر انالوگ 50 مگ بخرید رضایتبخش است.
بدرود

koroush/91

کاربر
2009-09-22
16
126
خلخال
با درود اسيلوسكوپ PINTEK 20 MHZمدلPS-200خيلي تميز در حد نو هست اگر خواستيد در خدمتم

بالا