آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

هنگ کردن کامپیوتر زمان بالا آمدن

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
سلام من یه کامپیوتر دارم که زمانی که ویندوزش بالا می آید قفل می کند حتی حالت soaf mod ویندوزشم عوض کردم می گید چیکار کنم ؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
خانم محترم اینجا بیشتر برای تعمیر قطعه که معیوب می باشد تاپیک میزنند حالا شما میگین کامپیوترم می تواند شامل هر کدام از قطعه های داخل کیستون باشد
با این حال شما ابتدا کیستون را باز فن را نگاه کنید به راحتی می چرخد؟
دمای سی پی یو را بایوس نگاه کنید تو چه رنجی نشون میدهد؟
اینا را نگاه کن و نتیجه رو اعلام کن چون فعلا برای این دو مورد نیازی به قطعه ندارین

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
ممنون حتما نگاه می کنم جوابو می دم چون الا کیس اینجا نیست فردا اعلام می کنم ولی اگه نبود خواهشن شما هم کمک کنید
دوما من فکر می کنم مال رم باشه بخاطر همین اینجا مطرح کردم
یه سوال دیگه آیا اگه رم رو تعویض نماییم ویندوز باید عوض بشود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
اگه تودسترستوت هست چرا که ،فک کردم ندارین ،هنگ کردن بیشتر سی پی یو رم می باشد موارد دیگری هم بیشتر این دوتا جوابش هست ولی کد=ند عمل کند بحثش جداست موفق باشین

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
همکار عزیز
طبق راهنمائی استاد غفور عمل کرده و نتیجه رو اعلام کنید .احتمال معیوب بودن رم کمه ،چون با وجود رم معیوب ،موقع نصب ویندوز به مشکل بر می خوردید .با تعویض رم نیازی به تعویض ویندوز نیست .در ادامه از ویروسی نبودن سیستم اطمینان حاصل کنید ،از سالم بودن پاور مطمئن شوید .مادربرد رو از نظر ظاهری و ضایعه فیزیکی مثل باد کردن خازن ها و همچنین وجود گرد و غبار زیاد روی هیت سینک فن CPU بررسی کنید .
موفق باشید .

Nima.nn

کاربر
2012-03-17
31
75
بهتر بود اول نوع سیستم رو میگفتید باتعویض رم شما نیاز به نصب مجدد ویندوز ندارید بهتره اول فن و دمای سی پی یو رو چک کنین بعد این مشکل ممکنه نرم افزاری حتی باشه ولی اگر ویندوز تازه تعویض شده مشکل رم بعیده پس هارد دستگاه رو چک کنین از نظر بد سکتور با نرم افزار hdd regenerator

samaram

کاربر
2013-01-11
435
382
سلام مشکل از پاور بود و وقتی که تعویض شد مشکل برطرف شد
ممنون

بالا