آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قطع و وصل شبکه وایرلس مودم Huawei BM632w شرکت مبین نت

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
درود

دوستان مودم Huawei BM632w شرکت مبین نت رو برام اوردن که موقعی که با کابل lan به سیستم متصل میشه براحتی کار می کنه ولی شبکه وایرلس اون قطع و وصل میشه و مثلا با تیلت که بهش کانکت میشی که اونو گم می کنه و not in range میزه . کارایی که کردم ریست سخت افزاری و تنظیمات مجدد با توجه به راهنمای شرکت بوده و دنبال فایل فلشش هم گشتم ولی با توجه به اینکه شرکت توی نرم افزار اون دستکاری کرده قسمت آپگرید فریمویر داخل گزینه ها نبود . محل اتصال آنتن هم از نظر لحیم سردی بررسی کردم . می خواستم بدونم تجربه شما در این زمینه چیه ؟

D.A.T

کاربر
2020-06-29
28
29
درود

دوستان مودم Huawei BM632w شرکت مبین نت رو برام اوردن که موقعی که با کابل lan به سیستم متصل میشه براحتی کار می کنه ولی شبکه وایرلس اون قطع و وصل میشه و مثلا با تیلت که بهش کانکت میشی که اونو گم می کنه و not in range میزه . کارایی که کردم ریست سخت افزاری و تنظیمات مجدد با توجه به راهنمای شرکت بوده و دنبال فایل فلشش هم گشتم ولی با توجه به اینکه شرکت توی نرم افزار اون دستکاری کرده قسمت آپگرید فریمویر داخل گزینه ها نبود . محل اتصال آنتن هم از نظر لحیم سردی بررسی کردم . می خواستم بدونم تجربه شما در این زمینه چیه ؟

آی سی وایرلس رو حرارت بدین و یک تکون خیلی ریز بدنیش شاید راه بفته

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
دوست عزیز به تاریخ پست دقت کنید11-18-2014

این مودم ها دیگه کارایی نداره وشرکت مبین نت بستر ارتباطی خودشو تغییر داده ودیگه هیچ خدماتی به این مودم ها نمیده

بالا