آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: نرم افزار های sediv

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
سلام خیلی از دوستان چه از طریق پیام خصوصی یا تماس تلفنی درباره این نرم افزارها سولاتی داشتند بطور خلاصه به دوستان میگم این نرم افزارها از دید من و کارهایی که انجام دادم فرق چندانی با نرم افزارهای رایگان برای تعمیر هارد که در اینترنت موجود هستند ندارند البته اموزشگاه های مختلف این نرم افزارهای رایگان را به عنوان اصل بودن که باور کنید همون رایگان ها درون نت هستند میفروشند تنها تفاوتی که میشه در تفاوت sediv و نرم افزارهای رایگان به اسم های دکتر هارد یا هیرو یا ..... بیان کردن در بحث cut head می باشد
دنبال معجزه در این نرم افزارها نباشد اگه تصمیم دارید تعمییر هارد انجام بدید فقط pc3000 میتونه به صورت حرفه ای کار انجام بده ولی بازم به شخصه پیشنهاد نمیکنم چون کمی تجربه بدست بیارد با همین رایگان ها میتونید خیلی کارا انجام بدید همیشه در ذهن داشته باشید قرار نیست هر هاردی بیاد براتون تعمییر بشه
کلام اخر :
پول خودتون رو خرج اموزش کنید با پول خرید این گونه نرم افزارها میتونید دوره های اموزشی ویژه و خوبی برید و به جای یه تعمییر کار هارد ، تعمییر کار تمام قطعات سیستمی باشید

با تشکر

peter_sany

کاربر
2008-06-24
32
121
سلام
بنظر من شما بهتره در مورد هارد و نرم افزار های تعمیر هارد نظر ندید
من موندم چطور شما تشخیص دادی که فرق sediv با بقول شما hiro در cut head هستش؟
چرا pc3000 بهترین نرم افزار تعمیر هارد یا ریکاوری هارد هستش؟ و از کجا تشخیص دادی؟ فرق pc3000 با Deepspar ,DFL DPP , MRT ,Atola, چیه؟
و چرا بهترین دستگاه ریکاوری جهان Deepspar هست ؟ ایا تا حالا اسم اینو هم شنیدی؟
برتری pc3000 با نرم افزارهای دیگه چیه؟
من از شما یک سوالی دارم البته طبق حرف شما
تکنولوژی pcb 19xx و 18xx برای هارد wd چیه؟
و تعداد zone این نوع فامیلی ها چند تا هستش؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: milad3500

peter_sany

کاربر
2008-06-24
32
121
سلام
بنظر من شما بهتره در مورد هارد و نرم افزار های تعمیر هارد نظر ندید
من موندم چطور شما تشخیص دادی که فرق sediv با بقول شما hiro در cut head هستش؟
چرا pc3000 بهترین نرم افزار تعمیر هارد یا ریکاوری هارد هستش؟ و از کجا تشخیص دادی؟ فرق pc3000 با Deepspar ,DFL DPP , MRT ,Atola, چیه؟
و چرا بهترین دستگاه ریکاوری جهان Deepspar هست ؟ ایا تا حالا اسم اینو هم شنیدی؟
برتری pc3000 با نرم افزارهای دیگه چیه؟
من از شما یک سوالی دارم البته طبق حرف شما
تکنولوژی pcb 19xx و 18xx برای هارد wd چیه؟
و تعداد zone این نوع فامیلی ها چند تا هستش؟

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,461
تهران
www.123parse.com
SeDiv يك نرم افزار با قدرت متوسط هست كه نسبت به قيمتش داراي كيفيت و كارايي مناسب هست

لطفا از دوستان عزيز از جمله جناب بيهام و رضانژاد و ... درخواست دارم فقط بحث و تحليل علمي مطرح كنند تا بتوان نقاط مثبت و منفي نرم افزار بررسي بشود
در ضمن اين نرم افزار داراي اكتيويشن كي ميباشد و به هيچ وجه كرك ندارد

بالا