آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن سیستم بعد از sleep کردن کامپیوتر با پاور گرین gp 480w

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abbas-t

کاربر
2012-02-06
13
11
سلام

امیدوارم جای درست پست داده باشم

وقتی در بایوس سیستم و در تنظیمات سربرگ power و قسمت suspend mode گزینه S3 only

را فعال میکنم و سیستمو sleep می کنم ،در راه اندازی مجدد سیستم روشن نمیشه،

سوالی که از محضر اساتید دارم اینه که مشکل از کدام قسمت پاور میتونه باشه ؟در ضمن مادربرد سیستم p5qc شرکت ایسوسه

آخرین ویرایش:

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
یعنی وقتی شما سیستم رو sleep میکنی،بعد که یه دکمه فشار میدی یا کلید power رو میزنی،سیستم روشن نمیشه،یا روشن میشه و ویندوز بالا نمیاد؟

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام دوست عزیز در لحظه ای که سیس روشن نمیشه بدون قطع کردن ولتاژ یا کلید پاور سوکت بزرگ پاورو با دقت در بیارید جای ترس نیست و در حالی که برامدگی فیش همون سفیده یه برجستگی روش هس سیم سبز و مشکیو شورت یا اتصال کوتاه کنید اگه پاور روشن شد که احتمالا نود در صد روشن شه و دی وی دی یا سی دی رامات در این حالت اجکت هم میشن بدونیدیکی از موس فتهای مین خرابه موفق باشید.

abbas-t

کاربر
2012-02-06
13
11
یعنی وقتی شما سیستم رو sleep میکنی،بعد که یه دکمه فشار میدی یا کلید power رو میزنی،سیستم روشن نمیشه،یا روشن میشه و ویندوز بالا نمیاد؟

سلام دوست عزیز
سیستم روشن میشه اما ویندوز بالا نمیاد ،چراغ هارد هم چشمک نمیزنه وخاموشه،
البته اگر مد suspended گزینه S1 باشه چون در این حالت موقع sleep کیس خاموش نمیشه ،ویندوز لود میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
تو ستاپ بایوس یکی گزینه vedio و bios cache رو تغییر بده؛اینا تو همون بخشی هستن که مود sleep سیستم رو انتخاب میکنی.ایشاالله که مشکلت برطرف میشه.
نتیجه رو اعلام کن.
موفق باشی.

abbas-t

کاربر
2012-02-06
13
11
تو ستاپ بایوس یکی گزینه vedio و bios cache رو تغییر بده؛اینا تو همون بخشی هستن که مود sleep سیستم رو انتخاب میکنی.ایشاالله که مشکلت برطرف میشه.
نتیجه رو اعلام کن.
موفق باشی.

این دو گزینه وجود ندارد اما این گزینه وجود دارد که البته با yes و no قرار دادن ان هم مشکل حل نمیشه:Repost Video On S3 Resume

• Like

abbas-t

کاربر
2012-02-06
13
11
باسلام دوست عزیز در لحظه ای که سیس روشن نمیشه بدون قطع کردن ولتاژ یا کلید پاور سوکت بزرگ پاورو با دقت در بیارید جای ترس نیست و در حالی که برامدگی فیش همون سفیده یه برجستگی روش هس سیم سبز و مشکیو شورت یا اتصال کوتاه کنید اگه پاور روشن شد که احتمالا نود در صد روشن شه و دی وی دی یا سی دی رامات در این حالت اجکت هم میشن بدونیدیکی از موس فتهای مین خرابه موفق باشید.
سلام ،معذرت میخوام عنوان را اشتباه نوشتم ،باید مینوشتم :لود نشدن ویندوز بعد از Sleep

• Like

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
یه سر به سایت سازنده بزن،ببین ورژن بایوس رو میتونی آپدیت کنی.

• Like

abbas-t

کاربر
2012-02-06
13
11
متاسفانه ورژن فعلی اخرین نسخه هست و ایسوس چند سالی میشه که از این مادربرد پشتیبانی نمیکنه.

امروز با یک پاور 350 وات سیستمو راه اندازی کردم و به حالت sleep خاموش کردم و در راه اندازی مجدد ویندوز بخوبی لود شد.بنابراین مشکل از پاور هست .کجای پاور ،شما اساتید لطف کنید کمکم کنید

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا