آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: قطع شدن اینترنت در مودم وای فای

satboy711

کاربر
2010-02-04
15
6
مودم بعضی مواقع چند ساعت و بعضی مواقع کمتر از یک ساعت که روشن هست خود به خود چراغ اینترنت خاموش میشود،ولی چراغ adsl(link) روشن و ثابت هست.ظاهرا تنها راه خاموش و روشن کردن مودم میباشد.فکر کنم زیاد داغ میشه.مودم گلد وب مدل GD-W913ND
اینم آدرس سایتش :لمون تكنولوژی -GD-W913ND

ایراد چیست؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,270
ایران
باسلام
یک فن شبیه فن مینی لپتاپ زیرش قرار بده تا چیپ ها را خنک کند

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
دوست عزیز این رفتار خود به خود به وجود اومده؟پیکربندی مودمت رو دست نزدی؟چه مدته که مودمت رو استفاده میکنی؟
از دستور ping و تغییر نوع کانکشکن اتصالت استفاده کن تا علت رو محدودتر کنیم.
موفق باشی

DVB_SS2

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-18
8
8
در همان موقع وارد تنظیمات مودم شوید و یک عکس از صفحه statuses بگذارید تا بهتر بتوان نظر داد.

satboy711

کاربر
2010-02-04
15
6
دوست عزیز این رفتار خود به خود به وجود اومده؟پیکربندی مودمت رو دست نزدی؟چه مدته که مودمت رو استفاده میکنی؟
از دستور ping و تغییر نوع کانکشکن اتصالت استفاده کن تا علت رو محدودتر کنیم.
موفق باشی

سلام
تقریبا ۱۴ ماهه استفاده میکنم،از روز اول همین مشکل رو داشتم ،چندین مرتبه مودمو ریست کردم و مجدد روترشو راه انداختم،شاید ایراد از تنظیماتی باشه که من انجام دادم،فعلا به سیستم دسترسی ندارم با گوشی میام اینترنت.

سپاس

matin-mobile

کاربر vip
vip
کاربر
2010-12-04
163
1,440
مشگین شهر
دوستان با توجه به اینکه من نماینده شرکتهای ارایه دهنده Adsl هستم زیاد به این مشکل خوردم . این مودم ها یک سری هاشون مشکل فیرمویر دارن . و متاسفانه شرکت فروشنده هیچ نوع پشتیبانی ای ارایه نمیده . به رودی توی یک تاپیک فیرمویر های رید گرفته شده از مدلهای مختلف این مارک رو قرار خواهم داد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غفور

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز احتمالا مودمتونو تو حالت تایمر نذاشته باشی

بالا