آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: 24 ساعته کردن بخاریهای برقی ونفتی

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
با سلام خدمت شما دوستان کسی در مورد 24 ساعته کردن بخاریهای بقی ونفتی تجربه داره به ماهم اموزش بده تا یاد بگیریم با تشکر
:68000000:

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,165
تهران- تهران پارس
پاسخ : بخاریهای برقی ونفتی

با سلام خدمت شما دوستان کسی در مورد 24 ساعته کردن بخاریهای بقی ونفتی تجربه داره به ماهم اموزش بده تا یاد بگیریم با تشکر
:68000000:

با سلام خدمت شما کاربر گرامی:
در مورد کارکرد مداوم بخاری های برقی باید به چند نکته اساسی توجه داشت .1 - چه حجمی از محیط باید با چه درجه ای از دما گرما مورد استفاده قرار گیرد. ؟ 2- چون اکثر بخاری های برقی کنترل دما ندارند، اگر در محیط های کوچک مورد استفاده قرار گیرند باعث افزایش بیش از حد دما و آتش سوزی می شوند. پس باید از یک ترموستات برقی کنترل دما، برای دمای کار مداوم از آن ها استفاده شود. در مورد بخاری های نفتی پس از گرم شدن نسبی منزل شیر ورودی نفت آن را کم کرده و ماننده یک بخای گازی که بصورت 24 ساعته مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده شود. ( با توجه به پر کردن مخزن نفت)

سهراب سهرابی

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-10-05
603
8,561
س و ب _خاش

با سلام خدمت دوستان بنده چند مورد امتحان کردم وانجام دادم که اولیش گذاشتن تایمر بود چون این چراغها به نظر بنده برای پستهای نگهبانی بوده هر سه ساعت یک بار خاموش میشن و5دقیقه به خاموش شدنشان یک الارم میدن تا اگر کسی خواست کلید تکرارش را بزند ولی بعضیشان باید تومنوشان برید ولی بعضی دیگر روی برد اصلی شکل بزرگHرسم شده[hide] و دوپایه hرا جمپر کنید مدل متسوبیشی[/hide]

سهراب سهرابی

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-10-05
603
8,561
س و ب _خاش

باسلام در مورد کرونا قاب [hide]جلوش را باز کنید یه دکمه داره همون را میزنیم سپس با کم و زید منو را جلو میبریم تا به 3000برسیم سپس 3000 را به 3001تعقیر دهیم 24ساعته میشه [/hide]

shirazi ali

کاربر
2023-01-12
1
0
40

سلام دوست عزیز، اون دکمه توی برد کنترل هست؟؟؟ و چنتا دکمه داره؟؟؟ من یکیشو دارم لامصب ده دقیقه کار نمیکنه

بالا