آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قرمز شدن چراغ اینترنت مودمd-link2600u

mehdi9259

کاربر
2014-09-01
149
132
رفسنجان
سلام دوستان یه مودم دی لینک 2600 دارم که قبلا خوب بود ولی چند روز پیش یکی از دوستام یه مودم دیگه از همین جنس و مدل رو با خط تلفن من کانفیگ کرد که از اون روز چراغ اینترنت قرمز شده واز طریق وایرلس نمیشه بهش وصل شد.البته یه کانکشن دیگه درست کردم که سیستم با وایرلس بهش وصل میشه ولی با گوشی نمیشه بهش وصل شد.کسی میدونهکه باید چکار کنم تا با گوشی یا سیستم دیگه هم بتونم بهش وصل بشم. کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
دوست عزیز شما نوع رمزنگاری رو ببینید چی گذاشتید. گوشیتون قدیمی هست یا جدید؟ از صفحه کانفیگ مودم اگر عکس بذارید یبشتر می تونم راهنماییتون کنم

mehdi9259

کاربر
2014-09-01
149
132
رفسنجان
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.JPG دوست عزیز میدونم که باید اینجوری باشه ولی وقتی که اینجوری تنظیم میکنم چراغ اینترنت قرمز میشه و اصلا کانکت نمیشه.ولی من گذاشتم روی گذینهBridge mod و توی کامپیوتر یک کانکشن دیال اپ درست کردم که الان با اون از طریق wifi وصل میشم و مشکلم اینه که با گوشی یا حتی لپ تاپ دیگه نمیتونم بهش وصل شم.گوشیم هم تبلت سامسونگه که قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد راحت وصل میشدم ولی الان نمیشه.

mehdi9259

کاربر
2014-09-01
149
132
رفسنجان
سلام دوستان با چند بار ریست کردن مودم و دذوباره تنظیم کردن مشکلم حل شد.
ممنون

• Like

ssblue

کاربر vip
کاربر
2011-12-01
116
170
سلام مودمtplink-td-w8901gچراغ ADSLروشن نمیشه.فلشم زدم اما راه نیوفتاد.ممنون میشم راهنماییم کنین

• Like

iman909

کاربر
2013-09-13
125
55
دوست عزیز قرمز شدن چراغ مودم ممکنه به دلیل یکی از موارد زیر باشه:
- قطع بودن اینترنت
- اشتباه وارد کردن یوزر و پسورد
- اشکال از خود مودم
برای اینکار شما اگه از درست بودن نام کاربری و رمز عبورتون اطمینان دارین، با یک مودم دیگه تست کنین.

• Like
بالا