آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

روشن نشدن لامپ خطر سمند (لامپی که با روشن کردن چراغ جلو روشن میشه)

reza62472

کاربر
2014-01-03
11
5
با سلام
خطر سمت راننده همه لامپاش روشن میشه ولی لامپی که با چراغ جلو روشن میشه ، روشن نمیشه ، تست کردم اصلا بهش برق نمیرسه. فقط خطر سمت راننده اینطوره سمت شاگرد درسته.

کسی نقشه سیم کشیش رو داره؟
کسی میدونه سیم برقش از کجا میاد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

farhad1025

کاربر
2014-05-28
68
172
سلام دوست عزیز فیوزش چک کن اکثرا فیوزمیسوزونه . دست سیم عقب از کنار پای سمت چپ شاگرد از زیر قاب به عقب میره میتونی از اونجا به بعد تست کنی مشکلش پیدا کنی

reza62472

کاربر
2014-01-03
11
5
پاسخ : Re: روشن نشدن لامپ خطر سمند (لامپی که با روشن کردن چراغ جلو روشن میشه)

سلام دوست عزیز فیوزش چک کن اکثرا فیوزمیسوزونه . دست سیم عقب از کنار پای سمت چپ شاگرد از زیر قاب به عقب میره میتونی از اونجا به بعد تست کنی مشکلش پیدا کنی

مرسی از پاسخگوییتون
سمت شاگرد روشن میشه ولی سمت راننده نمیشه . مگه فیوزاش یکی نیست؟ فیوزم چک میکنم .
سیمشو دیدم رد شده میخوام بدونم سرش به کجا وصل میشه؟

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
با سلام
خطر سمت راننده همه لامپاش روشن میشه ولی لامپی که با چراغ جلو روشن میشه ، روشن نمیشه ، تست کردم اصلا بهش برق نمیرسه. فقط خطر سمت راننده اینطوره سمت شاگرد درسته.

سلام دوست عزيز شما بايد در بخش سيم كشي درخواست را مطرح ميكرديد

mehran.gh

کاربر
2012-02-25
33
82
درود
دوست عزیز بنده منظور شما رو متوجه نشدم.چراغهای سکن(کوچک)روشن نمیشن یا چراغهای بزرگ(نور بالا وپایین).اگه چراغ بزرگ سمت راننده روشن نمیشه که اصلا ارتباطی به فیوز نداره.چراغهای کوچک جلو هم با هم یک فیوز دارن.اگه مدل پایینه شما سوکت جازغالی سه شاخه که به چراغ وصل میشه روبررسی کنید.

reza62472

کاربر
2014-01-03
11
5
درود
دوست عزیز بنده منظور شما رو متوجه نشدم.چراغهای سکن(کوچک)روشن نمیشن یا چراغهای بزرگ(نور بالا وپایین).اگه چراغ بزرگ سمت راننده روشن نمیشه که اصلا ارتباطی به فیوز نداره.چراغهای کوچک جلو هم با هم یک فیوز دارن.اگه مدل پایینه شما سوکت جازغالی سه شاخه که به چراغ وصل میشه روبررسی کنید.

سلام
منظورم چراغ جلو نبود.
چراغ عقب سمند(خطر) .
36214810379468001955.jpg

البته با ترمز روشن میشه ولی با چراغ جلو روشن نمیشه.
چک کردم سیمی که براش برق میرسونه ، برق نداره.

میخوام بدونم سرش به کجا وصله؟

mehran.gh

کاربر
2012-02-25
33
82
برق ارسالی به چراغهای خطر عقب سمت راننده و چراغهای کوچک جلو مشترک هستند.چراغ کوچک عقب سمت شاگرد(راست)هم فیوز جداگانه ای داره.از اونجایی که چراغهای کوچک جلو روشن میشن پس قضیه فیوز منتفی هست.احتمالا در مسیر سیم کشی قطعی دارید چون دسته راهنما برق رو برای چراغهای کوچک جلو به جعبه فیوز وفیوزهای f4 ,f9 برای چراغهای جلو و عقب وf19 برای پنل بخاری وپشت آمپر میفرسته و از اونجا هم چند انشعاب میشه و به چراغهای هر سمت میره.شما سوکتهای کنار محفظه بخاری رو که از اونجا به عقب میره چک کنید و جلو برید.

مهندس فرزاد

کاربر vip
کاربر
2015-12-19
24
31
پاسخ : Re: روشن نشدن لامپ خطر سمند (لامپی که با روشن کردن چراغ جلو روشن میشه)

سلام فیوزهای عقب جداست هر طرف یه فیوز جدا داره

alirzrz

کاربر
2023-09-16
1
0
تهران
با سلام

داداش منم دقیقا همین مشکلو دارم راه حلی پیدا نکردی؟

بالا