آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: شبکه خیلی دیر بالا میاد.

مینا مهوند

کاربر
2014-10-06
43
52
سلام دوستان روزخوش.
من چند تا سیستم دارم که ram256 دارن و خیلی قدیمی هستند و تازه ویندوزشون (service pack3 -2002)رو عوض کردم ولی مشکلی که دارم اینه که وقتی کامپیوتر روشن میشه و صفحه desktop ظاهر میشه هر عملی حتی کلیک راست روی صفحه هم اعمال نمیشه تا اینکه شبکه لود بشه یا به قول خودمان آیکن شبکه(دوتاکامپیوترها) گوشه سمت راست صفحه ظاهر بشه بعد همه دستورایی که بهش دادم اجرا میشه.ولی تا اونجایی که یادم قبل از اینکه ویندوز روش نصب کنم اینطوری نبود.حالا راهی هست که این مشکل برطرف بشه؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
من روی یک سری از مادربردهای قدیمی گیگابایت این مشکل رو داشتم روی ویندوز 7 فقط اینطور بودند و روی xp خوب بودند . بعد از تحقیق فهمیدم که درایور کارت شبکه اونها روی ویندوز 7 خوب کار نمیکنه و چون قدیمی هست آپدیتی هم براش نیامده و تقریبا راه حلی نبود.

ممکنه از شما هم به همین دلیل باشه. شما قبلا چه ویندوزی داشتید؟ اگر ویندوز دیگری بوده با همان ویندوز مجدد تست کنید. من فکر می کنم این ایراد بیشتر به درایور کارت شبکه مربوط میشه و کار خاصی از دستتون بر نمیاد
اما به هر حال مسائل دیگر را هم بررسی کنید به صورت کلی خیلی دلیل میتونه داشته باشه و کمی هم غیر قابل پیش بینی هست.

موفق باشید

بالا