آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ایراد باطری لپ تاپ MSI

reza.kangan

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-27
106
157
سلام .
باطری لپ تاپ چند وقتی است که شارژ نمیشه . شارژ فوله ولی بعد از مدتی بدون شارژر خاموش میشه . ولی باز که روشن میکنم همون شارژو داره.
چراغ باطری روشن خاموش میشه . و در گوشه دسک تاپ علامت ضربدر قرمز رنگ روی باطری است.
مشکل از باطریه یا شارژر؟

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست عزیز مدل لپ تاپ رو ذکر نکردین

شما بدون باطری و فقط با شارژر لپ تاپ رو روشن کنید و باهاش کار کنید ببینید مشکلی ندارد ؟

ولتاژ خروجی شارژر رو هم چک کنید

ویندوز رو عوض کنید وآخرین ورژن درایور ها رو هم از سایت سازنده بگیرید و ونصب کنید

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

گیلا س

کاربر vip
کاربر
2009-05-28
5
0
سلام.
لب تاب msicx420 دارم دیر شارج میشه ولی زود از دست میده حد شارجش 1/52 دقیقس ظرف بیست دقیقه خالی میکنه نظرتون چیه ممنون میشمایا میشه باطریو بهینه سازی کرد در سایتهای دیگه خوندم در فریزر بزاریم خوب میشه ولی این کار درسته نظر شما چیه باید عوض بشه برای این مدل باطری چند قیکته ایا دارید ممنونمنتظر................

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام.
لب تاب msicx420 دارم دیر شارج میشه ولی زود از دست میده حد شارجش 1/52 دقیقس ظرف بیست دقیقه خالی میکنه نظرتون چیه ممنونمیشه باطریو بهینه سازی کرد در سایتهای دیگه خوندم در فریزر بزاریم خوب میشه ولی این کار درسته نظر شما چیه باید عوض بشه برای این مدل باطری چند قیکته ایا دارید ممنونمنتظر................

دوست گرامی : لطفا برای مشکلتون تاپیک ایجاد کنید . در عنوان هم مدل دستگاه رو ذکر کنید .
با تشکر

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران

دوست گرامی از شما خواسته شد در بخش msi تاپیک بزنید به همراه مدل دستگاه در عنوان ولی شما در قسمت نا مرتبط با دستگاهتون تاپیک زدید . کاری که از شما خواسته شده درست انجام بدید .

بالا