آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کمک در تعمیر لامینوس 14000

Bhnam1378

کاربر
2022-08-21
7
0
45
سلام خدمت دوستان محترم ببخشید اگه تو تایپیک درست مشگلمو مطرح نکردم مشگل ازخود ای سی میکرو کنترولر دستگاه فلزیابه ایا کسی از دوستان برنامه فلزیاب لامینوس ۱۴۰۰۰ هزار ایرانی داره که رو یه ای سی جدید پروگرام کنم محبت میکنید مشگلمو حل کنید خداخیرتون بده

Bhnam1378

کاربر
2022-08-21
7
0
45
متاسفانه شماهرتایپیکی روکه بازکردی خواسته فوق رابدون احترام به دیگران وتوجه بعنوان تایپیک مربوطه،مطرح کردی مطمئنابااین روش ،اگه کسی اطلاعات مفیدی هم داشته باشه باشمابه اشتراک نمیزاره.

باعرض سلام خدمت شما دوست گرامی میبخشید من تازه واردانجمن شدم عذرخواهی میکنم اگه بی احترامی کردم ببخشید به خدا کارم گیره اگه کسی ازدوستان بتونه مشگلمو حل کنه ممنون محبتش میشم مشگل از فایل ای سی میکرو تایمر داشته ای سی روهم قفل کردن نشه دوباره بازیابیش بشه کرد

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام خدمت دوستان محترم ببخشید اگه تو تایپیک درست مشگلمو مطرح نکردم مشگل ازخود ای سی میکرو کنترولر دستگاه فلزیابه ایا کسی از دوستان برنامه فلزیاب لامینوس ۱۴۰۰۰ هزار ایرانی داره که رو یه ای سی جدید پروگرام کنم محبت میکنید مشگلمو حل کنید خداخیرتون بده
سلام
میکرویی که قفل هست مطمءنا فایلش فقط دست صاحبش هست و نمی شه کاری کرد . با فروشندش تماس بگیرید .

Bhnam1378

کاربر
2022-08-21
7
0
45
ممنون از راهنمایی من با خیلیا تماس گرفتم گفتن تولید نداریم فایلشو نداشتن

A.D.H

کاربر vip
کاربر
2010-06-19
25
30
سلام دوست عزیز ببخشید مشغله زندگی کاری کرده که سالی ماهی بک بار اگه خدا یاری کنه شاید بشه سر بزنم به نت:upset: مشکلت حل شد یانه
اگه نه چندعکس تمیزاز داخل دستگاه بزار ببینم میشه یه جوری راش انداخت یانه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hmx

sadat20

کاربر vip
کاربر
2022-11-08
24
0
سلام برادر عزیز منم یه لامینوس ۱۴۰۰۰دادم و دستم خورد به یه سیمی السیدیش پرید .السیدی نور داره ولی چیزی نشون نمیده و صدای رله هم نمیاد ممنون میشم کمکم کنید سپاس

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام برادر عزیز منم یه لامینوس ۱۴۰۰۰دادم و دستم خورد به یه سیمی السیدیش پرید .السیدی نور داره ولی چیزی نشون نمیده و صدای رله هم نمیاد ممنون میشم کمکم کنید سپاس

سلام
اگر به تغذیشون بیش از ۵ بیاد میکرو هم میسوزه . باید ال سی دی دیگر جایگزین کنید اگر کار نکرد بیخیال

sadat20

کاربر vip
کاربر
2022-11-08
24
0
سلام میخوام داخل تلگرام عکسشو برات بفرستم .البته الان با مولتی ترن خوب تنظیم میشه و خوب عمق هم میزنه

sadat20

کاربر vip
کاربر
2022-11-08
24
0
با سلام یه لامینوس دارم نمیدونم چند هزاره ولی بعضی وقتها سنس نمیکنه مشکلش چیه تشکر

sadat20

کاربر vip
کاربر
2022-11-08
24
0
سلام برادر لامینوس دارم بعضی وقتها سنس نمیکنه مشکلش چیه تشکر

بالا