آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: غیر فعال شدن دکمه نکست در موقع نصب ویندوز در لبت تاب اح مدل 7210us

pcapadana

کاربر
2012-10-30
362
766
با سلام خدمت شما عزیزان
یه لب تاب دارم واسه نصب جدید ویندوز اوردن .قتی با بوت از سی دی میارمش بالا اونجایی که درایور رو فرمت میکنن واسه نصب دوباره ویندوز وقتی درایور رو فرمت میکنم میخوام نصب کنم اون دکمه نکست که پایین صفحه هست غیر فعال هست چیکار باید کرد که درست بشه ممنون میشم در ضمن یه درایور هست به اسم ریکاوری اصلا فرمتش نکردم ولی یه چند تا درایور هم بود هر کدومش 270مگا بایت اونا رو فرمت کردم

ممنون میشم جوابمو بدین .

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
با سلام با Hiren's BootCD اول درایوی که میخوای فرمت کن اگر مشکل خصوصیت هارد بود میتونی خصوصیتش رو عوض کنی

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
دوست من سلام

بهتر بود فقط درایو یک رو یک بار دلت و دوباره با ویندوز پارتیشن میبستی اگه درست نشد میرفتی
سراغ نرم افزار های مدیریت هارد و پارتیشن بندی چون در بعضی مواقع پریمری یا لوجیک بودن پارتیشن اول باعث اینگونه از مشکلات میشه امیدوارم مشکلت حل بشه
موفق باشید

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
دوست عزیز دیسک نجات بهترین گزینه ست برای این جور مواقع بعضی وقتا در موقع نصب ویندوز با دیسک ویندوز نمیتونی مشکل رو حل کنی بهترین کار همونه که گفتم برنامه های زیادی برای حل این مشکل تو بوت سی دی هست کار کردن باهاشون خیلی ساده ست با مینی ویندوز بوت کن بعد درایو رو فرمت کن اگر مشکل حل نشد در قسمت برنامه های مدیریت هارد برنامه های زیادی برای این منظور هست که میتونی مشکلتو حل کنی

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
عزیز جان سی دی ویندوز رو عوض کن یا سی دی رام رو عوض کن اگه نشد ویندوز ایکس پی بزار کل هارد رو فرمت کن بعد سون نصب کن اگه نشد تمامی درایو ها رو باهمون ویندوز سون فرمت کن اگر هم اطلاعاتت مهمه با اکتیو بوت دیسک بیا بالا کپی کن روی هارد اکسترنال اگه هم نشد خدا پدر هاردتو بیامرزه یه هارد نو بزار

pcapadana

کاربر
2012-10-30
362
766
با ویندوز اکس پی نشد وسط کار ارور میداد ولی با ویندوز سون درستش کردم تمام هاردو فرمت کردم دوباره پارتیشن بندی کردم ولی نمیدونم چرا تو اکس پی نمیشه عکس ارور رو میذارم نمیدونم چیه کسی بدونه بهم بگه ممنون میشم.

پیوست‌ها

• 91.1 کیلوبایت بازدیدها: 270

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
ویندوز xp با خیلی سخت افزارهای جدید مشکل داره و نیاز نیست xp نصب کنید. همان 7 به بالا کافی هست.

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
دوستم ویندوز ایکس پی اگر جدید دانلود کنی این مرحله رو رد میکنه باید اپدیت جدیدش باشه که درایور هارد رو بشناسه البته حالا که مشکل حل شد بزار برا دفعه بعد

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز مدل های جدید لپ تاپ دیفلتشون ویندوز سون و برای نصب اکس پی باید ahci رو تو حالت ata باید قرار بدین

بالا