آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ریست شدن بجای خاموش شدن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mg_omidy

کاربر
2014-09-16
33
156
کاشان
سلام دوستان

من سیستم رو با یه هارد دیگه هم آوردم بالا و فرقی نکرد. رم رو هم عوض کردم باز نشد

سیستم رو از SAFE MOD آوردم بالا و با موفقیت خاموش شد که با این اوصاف فکرنکنم سخت افزاری باشه

ولی با یه نرم افزار بدسکتور گیری کردم که تعدادی داشت . آیا مشکل میتونه از اون باشه؟

اگه آره میشه نحوه ی رفع بدسکتور رو بهم آموزش بدین؟

ممنون از توجهتون
بعید می دونم مشکل از هارد باشه ولی شما برای اطمینان آخرین ورژن از درایورهاتو نصب کن ببین خوب میشه یا نه؟
برای رفع بد سکتوری هارد می تونی از HDD regenerator استفاده کنی که از نظر من بهترین نرم افزار برای این کار هست که اطلاعات هم از بین نمیره ولی اگر اطلاعات برات مهم نیست Low Level Format کن
موفق باشید

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
بلواسکرین در زمان shutdown مربوط به پورتهاست. این یعنی مدار rst فعال هست . شما اول کاری که میکنی تمامی پورتها رو مخصوصا pci ها رو خالی کنید و چک کنید. مخصوصا اگه مودم دیالآپ داره حتما بکشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

abbas006

کاربر vip
کاربر
2013-07-13
109
289
یه لبتاب بود قدیمی بود ویندوز ایکس پی روش نصب بود
ویندوز 7 که روش نصب کردم این مشکل رو پیدا کرد پس احتمال 90% مشکل از راه اندازا هست
مخصوصا راه انداز گرافیک رو خوب ازش مطمئن شو چون اون لبتاب هرکار کردم گرافیکش هم نصب نشد

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

• Like

behzadch

کاربر
2012-05-14
2
1
سلام دوست عزیز باید ویندوز رو عوض کنید بعد درایوهارا با نرم افزار اصلی خودشون نصب کنی مشکل مربوط به نصب کارت گرافیک هست که اشتباه نصب شده احتمالا با dvd پک نصب کردید من این موضوع را تجربه کردم.

• Like

behzadch

کاربر
2012-05-14
2
1
اگر سیستم را خاموش می کنید و صفحه ابی بشه مربوط به نصب اشتباه کارت گرافیک ولی اگر سیستم را خاموش می کنید ریست می شه مربوط به کارت صدا یا مودم یا کارتهایی از این قبیل در اسلت pci هست که باید وقتی سیستم خاموش هست انها را دربیارید و تست کنید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
تاپیک قدیمی هست . قفل میشه . قبل از ارسال پاسخ به تاریخ ارسال سوال دقت کنید .

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا