آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: فراموش شدن قفل پترن تبلت پیرگاردین pc704

khavaran

کاربر vip
کاربر
2009-04-24
43
82
با سلام قفل پترن تبلت فراموش شده راه های زیادی برای بردن به حالت ریکاوری امتحان کردم اما نشد مشخصات سخت افزاری دستگاه CPU A13 -MAINBOARD V6.2

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
339
Qazvin
parselectric.gigfa.com
دکمه ولوم پایین رو نگه دار بعد۱۰ ثانیه پاور رو هم همراهش نگه دار تا ریکاوری بیاد،جواب نداد با ولوم بالا تست کن
بازم جواب نداد کلید پاور رو ۱۰ثانیه نگه دار بعد با کلید ولومها تست کن و نگه دار تا منو ریکاوری بیاد
پیرگاردینها هر کدوم یه روش متفاوت میره و کلا اذیت میکنه

Sent from my AXPAD 7E01 using Tapatalk

khavaran

کاربر vip
کاربر
2009-04-24
43
82
سلام ،تمامه اینکارارو کردم در انتها فقط صفحه آدمک شکم بازه اندروید میاد با یه علامت اخطار قرمز

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
339
Qazvin
parselectric.gigfa.com
سلام ،تمامه اینکارارو کردم در انتها فقط صفحه آدمک شکم بازه اندروید میاد با یه علامت اخطار قرمز

خب وقتی این صفحه اومد نصف راهو رفتی بعد این دقیق یادم نیست ،باید ولوم رو ول کنی بعد دوباره بگیری یا کل دکمه ها و فقط ولوم رو بگیری،یه سرچ کنی تو سایتا هست ،یه دفه بری ریکاوری لم کار دستت میاد...
بازم نشد دیگه برو تو کار فلش فقط حواست باشه چند ورژن مختلف داره همین مدل .

Sent from my AXPAD 7E01 using Tapatalk

Majid 55

کاربر
2014-11-06
1
0
ابتدا تبلت را خاموش کن بعد دکمه پاور و افزایش ولوم را هم زمان نگه دار گزینه تنطیم تاریخ را انتخاب و no را بزنید دوباره گزینه ها تکرار میشود گزینه اول ریبوت را بزن و تمام من خودم پترن تبلت این طوری از بین بردم

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز

منم مشکل شما رو داشتم به این مرحله که رسیدی دکمه پاور و ولوم بالا و پایین رو تند تند 10-12 بار یا بیشتر فشار بده . صفحه ریکاوری نمایان میشه .

aminjaf

کاربر
2013-05-20
130
197
شهرضا
تبلت را وصل کن به کامپیوتر و بعد از نصب درایور اندروید با برنامه wipe esay rom تبلت را وایپ کن
اگه نشد باید رام فلش کنی

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام

دوست عزیز تجارب دوستانو بکار ببر در صورت عدم ج تو این مدل باید پاور ولوم بالا و هوم رو بیس ثانیه نگه دار و بعد گزینه ریست رو با بالا و پایین خوده ولوم برو و بعد انشالله حل میشه موفق باشید.

arash&l

کاربر
2013-09-29
84
235
سلام
وقتی عکس آدمک شکم باز اومد دکمه پاور رو بزن میره تو محیط ریکاوری و از اونجا گزینه وایپ رو انتخاب کن

بالا