آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: رادیو کنترل

yama5

کاربر
2014-09-15
5
2
سلام خدمت تمام دوستان خواهش می کنم کمکم کنید من می خوام یه رادیو کنترل با برد زیاد حداقل 3کیلومتر بسازم از شما عزیزان می خواهم بپرسم اولا چنین بردی امکان داره اگه میشه ساختش لطفا مرا راهنمای کنید
ممنون

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام

با چه فرکانسی و چند کانال و برای چه منظوری توضیح بیشتری بده؟

yama5

کاربر
2014-09-15
5
2
سلام داداش راستش برای رادیو کنترل هواپیمای مدل می خواستم چون یه هواپیمای مدل دارم بردش کمه می خواستم ببینم چطور می تونم بردش رو زیاد کنم این رادیو کنترل 4کاناله هستش در حدود 120متری برد داره می خواستم بپرسم چطور بردش رو زیاد کرد تا از فاصله دور تر در حدود 2یا 3کیلومتر بتونم کنترلش کنم یا از اول یه برد دیگه درست کنم در مورد فرکانس چیزی زیاد نمی دونم همین که بتونم با ریموت در فاصله دورتر کنترلش کنم برام کافیه (یعنی این هواپیمای مدل رو بتونم تو فاصله دورتر حدود 3کیلومتر توسط ریموت کنترلش به پرواز در بیارم و کنترلش کنم خیلی خوبه ) خیلی ممنون که جوابمو میدین .

yama5

کاربر
2014-09-15
5
2
سلام دوستان عزیز کسی میتونه برام یه مدار رادیو کنترل هواپیما مدل رو بزاره با نقشه شماتیکش البته اگه برد مدار زیاد باشه ممنون میشم .

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
با سلام
عکسهای با کیفیت و واضح و روشن و خوانا بودن قطعات از زیر و روی برد مدار چاپی گیرند و فرستنده (رادیو کنترل) قرار بده و شماره ترانزیستور ها و آی سی آن ضمن علامتگذاری باشماره روی عکس برد در متن همان شمارها را با کد که نوشتی شماره فنی آنها را نیز بنویس اگر کریستالی دارد شماره اش را بنویس

yama5

کاربر
2014-09-15
5
2
سلام دوستان عزیز کسی میدونه چطور میشه برد یک مدار رادیوکنترل هواپیما مدل رو افزایش داد اگر کسی میدونه لطفا کمکم کنید

بالا