آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربه تعمیر داشبورد اتومبیل

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
با عرض سلام
دوستانی که در شغل تعمیرات اتومبیل مشغول هستند ، با استفاده از داشبورد های مستعمل و بریدن بخش نگهدارنده صفحه نمایش ، میتوانند براحتی داشبورد ها عیب یابی کنند

پیوست‌ها

• 238.6 کیلوبایت بازدیدها: 453
آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
باسلام و تشکر

استاد عزیز میشود توضیح بیشتر با شماتیک بدهید من پیرمرد هستم مثل جوانها زود نمیگیرم
با عرض سلام
عزیزم در عکس مشخص است که بخش LCD را بریده ام و دیگر نیاز به اینکه مدار را جمع و تست کنید نیست و براحتی صحت عملکرد بخش صفحه نمایش و یا صحت سلامت برد ، مطلع شد
برای تست قسمت های آب و بنزین از یک مقاومت 12 اهم به همراه یک عدد کلید گلنگی استفاده کرده ام و برای پالس دور موتور و کیلومتر از آی سی 555 استفاده کرده و نیز با یک عدد لاجیک پروب بخش های مختلف را تست میکنم و بعلت اینکه صفحه نمایش ، دیده میشود از صحت بخشهای مختلف ، مطلع میشوم
سعی کنید سن و سال را بهانه ، قرار ندهید ، تمام انسانها دارای یک اندازه مغز هستند و اختلاف فقط در نحوه استفاده است و باید در هر کاری پشتکار داشت و از تحقیق و کسب تجربه غافل نشوید و هر شکستی ، تجربه پیروزی بعدی میباشد

bijanbaniasa

کاربر
2012-09-21
22
16
با سلام
استاد گرامى امكان دارد بفرماييد با اي سي ٥٥٥ را به چه صورت مى توان پالس ها را ساخت !
پيشاپيش منشكرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

علی مقدس

کاربر
2015-11-28
2
7
سلام کیلومتر سرعت پرایدم کار نمیکنه یعنی بعضی موقه ها شلاقی میزنه بعضی موقه ها اصلا حرکت نمیکنه بعضی موقع ها هم درست کار میکنه(البته خیلی مسیر کوتاهی.توی اتوبان معمولا خوب کار میکنه)حتی شماره انداز کیلومترم کار نمیکنه.سیم کشی بردم 2.3 قطعشو عوض کرده ولی خوب نشده لطفا راهنماییم کنید پیشاپیش از راهنماییتون سپاس گذارم

بالا