آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: روش پروگرام کردن ایپرام سری24 با برنامه ponyprog

amirh88

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-11-23
659
1,845
با سلام

اینجانب مدار ساده پروگرام کردن آی سی های ایپرام سری 24 را از سایت دانلود وبا موفقیت مونتاژ وهم اکنون
با استفاده از برنامه ponyprog2000 آی سی ها را پروگرام مینمایم

1-سوال من این است که آ یا با همین نرم افزار میتوان ای سی را دوباره پاک کرد

2-آیا آی سی را که پر شده اگر درهمان حال دوباره روی آن برنامه جدیدی پروگرام کنیم آیا برنامه جدید جایگزین برنامه قبلی میشود یا خیر- اگر بلی تا چند بار میتوان این کار را ادامه داد
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
با سلام

اینجانب مدار ساده پروگرام کردن آی سی های ایپرام سری 24 را از سایت دانلود وبا موفقیت مونتاژ وهم اکنون

2-آیا آی سی را که پر شده اگر درهمان حال دوباره روی آن برنامه جدیدی پروگرام کنیم آیا برنامه جدید جایگزین برنامه قبلی میشود یا خیر- اگر بلی تا چند بار میتوان این کار را ادامه داد
با تشکر

منتظر جواب هستم
سلام دوست عزیز
جواب سوال 1- بله راحت ترین روش بعد از انتخاب قطعه کلا ff یا خالی میشود.
دومین روش گذاشتن یک ای سی خوام وخواندن و دوباره رایت کردن رو قطعه پر
2 - معمولا تا هزار بار رایت می باشند البته اون هم با خواندن دیتاشیت کاملا مشخص میشود.
با پروگرام کردن قطعه پر معمولا اطلاعات قبلی پاک میشود .برای فهمیدن موضوع دکمه verify یا مقایسه برنامه با برنامه
رایت شده روی ای سی رو بزنید اگر بدون خطا بود درست است اگر نه درست رایت نشده.
موفق باشید.

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,037
5,385
با سلام

با تشکر
سلام وقت بخیر
اگر ممکن است لینک مداری که مونتاژ کرده و جواب گرفته اید و همچنین لینک نرم افزار را در اینجا قرار دهید
با تشکر

بالا