آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ندادن تصویر در لب تاب 5010

ساخر

کاربر vip
کاربر
2012-05-18
181
698
ایران
با سلام لبتاب دل 5010 بعد از پاور کردن تصویر در صفحه نداردم و از خروجی vegهم نصویر ندارم قبلا چندین بار این عیب ظاهر شد که با قطع و وصل برق پس از چندین بار مشکل برطرف میشد ولی در حال حاضر با قطع و وصل متوالی هم مشکل پا برجاست.تنها کاری که انجام دادم پس از باز کردن کل برد را شستشو دادم ولی باز هم همان اشکال پار برجاست . لطفا اگر تصویری از جانمایی ایسی های گرافیک و قطعات این مدل را دارید در اختیارم قرار دهید در ضمن من زیاد اشنایی به نقشه خوانی مدارات لبتاب را ندارم با تشکر

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
دوست من سلام

برای حل مشکلات لپ تاپ و pc نیاز مبرم به نقشه خوانی نیست شما اگر دقت لازم را داشته باشید میتوانید عیب یابی نمایید

در اینجور مواقع شما باید gpu و رم و
بایوس و خود سی پی یو لپ تاپ رو تست بگیری
اولین کار در صورت موجود بودن قطعه تعویض سی پی یو و رم هست
دومین کار تست جی پی یو هست که با لمس کردن مشکلش رو میتونی بفهمی یا با ولتاژ گیری قطعات اس ام دی اطرافش
سوم بایوس که اونم با اپدیت زدن بهش و همینطور کیلر سیموس کردن مشکلش رو میشه

البته این رو هم اضافه کنم لپ تاپ ها این قابلیت رو دارن که خودشون از قطعاتشون تست بگیرن
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ساخر

ساخر

کاربر vip
کاربر
2012-05-18
181
698
ایران
با سلام و تشکر از توجه و راهنمایی جنابعالی در صورت امکان در نقشه ضمیمه گرافیک و چیپ شمالی و جنوبی و ایسی پاور و بایوس را نشا ن دهید تا تسلت بیشتری به برد داشته باشم .و در صورت امکان نحوه هیت دادن چیپ گرافیک را توضیح مختصری بدهید با تشکر فراوان

پیوست‌ها

• 68.2 کیلوبایت بازدیدها: 103
  • 105.6 کیلوبایت بازدیدها: 102
بالا