آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ریست شدن پیاپی ویندوز در لب تاپ Acer مدل 7540 وقتی رم RAM میخام ارتقاء بدم.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با درود لپ تاپ ایسر برای ارتقاء رم اوردن.رم خودش 2 گیگ بود(ویندوزش هم 32 بیتی 7 بود) حال طرف میخاست رم 4 هم اضافه کنه.وقتی رم 4 اضافه میکنم و از سیستم 32بیتی کهpropertise میگیرم میبینم در قسمت usable زده 2.36 گیگ.وقتی ویندوز 7میخام نصب کنم چه 64 بیت چه 32 بیتی, لوگوی ویندوز میاد سیستم ریستارت میشه.
دوستان کسی نظری داره.
ضمنا باس هر دو رم یکی هست و برابر 1333 میباشد.
باتشکر

[hide] دوست عزیز شما ابتدا سرویس مانوئل مدل لب تاب مورد نظرتون را از اینترنت دانلود کنید و داخل سرویس مانوئل نوشته هست که لب تاب شما تا چه مقدار رم را ساپورت می کند و تا چه اندازه می توانید سیستم را ارتقا دهید [/hide]

با تشکر

ITE-1983

کاربر
2010-08-16
283
960
hidden content may not be quoted

با تشکر
سلام
سوالم اینه که چرا رم 4 گیگ طرف به لب تاپم میخوره و راحت کار میکنه ولی با لب تاپ خودش دائم ریستارت میشه.من رم 4 و2 لب تاپ خودم رو به لب تاپش زدم دیدم به راحتی جواب میده.

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
منم مورد گرافیک داشتم که روی یه سیستم تصویر نمیداد ولی روی سیستم دیگه تصویر میداد که احتمالا رم شما هم همینطوره . ولی به قول دوستمون احتمال خرابی رم زیاده چون اگه سالم بود نباید اینطور بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ITE-1983

ITE-1983

کاربر
2010-08-16
283
960
با سلام
اپدیت بایوس اگه بخوام با پروگرامر انتقال بدم ورژنش خیلی قدیمی هست.بنابراین تاثیری فکر نکنم داشته باشه.اگه هم تحت ویندوز بخوام بایوس رو اپدیت کنم حقیقتش تا حالا اینکار رو نکردم.اگه دوستان اموزشی در این زمینه دارند لطفا یاری کنند
با تشکر

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
با سلام
اپدیت بایوس اگه بخوام با پروگرامر انتقال بدم ورژنش خیلی قدیمی هست.بنابراین تاثیری فکر نکنم داشته باشه.اگه هم تحت ویندوز بخوام بایوس رو اپدیت کنم حقیقتش تا حالا اینکار رو نکردم.اگه دوستان اموزشی در این زمینه دارند لطفا یاری کنند
با تشکر
آپديت بايوس مراحل خاصي نداره
  1. باتري لپ تاپ فول باشه و شارژر هم بهش وصل باشه
  2. آخرين ورژن بايوس رو از سايت مربوطه دانلود كنيد
  3. انتي ويروس رو غير فعال كنيد
  4. فايل بايوس رو در روت درايو c كپي و اقدام به اپديت بايوس كنيد.
اول از همه چك كنيد ببينيد اپديت بايوس جديدي براي لپ تاپ اومده يا نه

http://www.irantk.ir/irantk2971/

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost
بالا