آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم نصب درایو صدای کارت صوت مدل M-Audiopile2496

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
همکار بزرگوار ، اگر امکان دارد این کارت صدا را روی سیستم دیگر تست کنید تا اطمینان کسب کنیم و اگر نتیجه نگرفتیم بریم تو کار سخت افزار آن
موفق باشید

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام و ادب
با تشکر به استحضار برسونم کارت روی سیستم دیگه بدون مشکل بود و کارت دیگری دقیقا همین مدل بر روی سیستم نصب شد باز هم همون مشکل ظاهر شد.مینبرد گاهی پیغام CPU over clock fail و CPU temperature high میده .بایوس از طریق خود مینبرد اپدیت شد.آیا صلاح میدونید که پروگرام بشه ؟
با تشکر

آخرین ویرایش:

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت همکار بزرگوار
بنده احساس میکنم این بنده خدا هنگام تمیزکاری یک خرابکاری کرده است . حالا صداشو در نمیاره . باید به دقت بررسی شود
در صورت امکان از فن اورجینال برای cpu استفاده شود به همراه خمیر سلیکون مرغوب - کف cpu را نگاه کنید کثیف نباشد اگر مادربرد اینتل ساپورت است پایه های بانک cpu را نگاه کنید که خارهای آن را کج نکرده باشد
فقط مادربرد را به دقت نگاه کنید سلف پریدگی و یا ... نداشته باشد
پروگرام فکر نکنم نیاز باشه ولی انجامش ضرری نداره
روی سیستم دیگر تست کردید و دیدید سالم است ببینید ویندوزش چیه و چند بیتی است همان را نصب کنید دردسرش کمتر است
موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
با سلام خدمت استاد عزیزم اقای مصفا
وهمینطور کسب اجازه از اساتید

استاد محض یاد اوری میگم این کارت قبلا با این مین و همون ویندوز کار میکرده مطمئن هستید
2- معمولا مشتری وقتی چیزی میاره و حرفی میزنه در خیلی موارد نمیشه اعتماد کرد ولی چیزی که سرم اومده اینه مشتری یک کیس اورد گفت
داخلش رو سشوار گرفتم تا پاک بشه ولی بعد از اون دیگه روشن نمیکنه یا وقتی به زور روشن میکنی سریع خاموش میکنه
ازش پرسیدم به سی پی یو دست نزدی گفت نه 1یا 2 ساعت با مین کلنجار رفتم همه قطعات رو تست کردم اخر سر رفتم سراغ سی پی یو
که متوجه شدم بلعکس جا زده متعجب شدم که چطور این کار رو انجام داده ولی وقتی نگاه کردم دیدم پایه های سوکت سی پی یو از بین رفته و کج شده
به زور درستش کردم از اون به بعد دیگه رو حرف مشتری حساب باز نمیکنم
حالا استاد شما یکبار با ایکس پی تست بزن چون بعضی کارتها با بعضی ویندوز ها درست جواب نمیدن

موفق باشید محتاج کمک های شما هستیم زیر سایتون

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب
با تشکر از همه دوستان متاسفانه بنده خدا کارش آهنگ سازی بود و خیلی از لحاظ وقت در تنگنا.کیس رو برد تا از یک کارت صوت یو اس بی فعلن استفاده کنه تا بعد.در ضمن مین برد گارانتی داشت و گرون قیمت و واقعا نمیشد بهش دست زد .
از توجه همکاران یکدنیا ممنون

بالا