آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: مشکل در مودم SMC

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
پروگرمر من از نوع stk500 که برای برنامه ریزی میکروکنترلرهای avr میباشد

من نمیتونم هزینه این پروگرمر ها را بدم چون اگه یک مودم جدید بخرم باصرفه تر هستش
من میخام که خودم با هزینه کمتر یه پروگرمر برای این کار درست کنم و کارم را راه بندازم

ممنون میشم کمک کنید شماتیک یک مدار ساده را قرار بدید
همچنین ادرسی که بتونم فایل فلش را دانلود کنم

با تشکر
سلام نمی دونم اشنایی به تعمیرات شما در چه حدی هست اگه می خوایی با هزینه کم کارت راه بیفته تعمیرکاری رو پیدا کن که برات این کار رو ا نجام بده در اوردن و جا زدن و پروگرام کردن این مدل ایسی فلش کار مشکلی هست توضیحات رو هم دوستمون اقای رضا دادند با تشکر

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
یه دفعه بگید که نمیخاهید راهنمایی کنید دیگه چرا الکی میپیچونید...

اگه درست کردن پروگرمر کار ساده ای نیست و تولید کنندگان در اختیار عموم قرار نمیدن پس چطوری که سایت شما فقط تبلیغ پروگرمرهای tnm را میکنه . اینا چطوری درست کرده ان؟؟

الکی شعار ندید یه دفعه بگید بلد نیستیم یا نمیگیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saroveh

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام

شرکت تی ان ام یک شرکت با کارکنان با تجربه و نتیجه سالها تجربه است که چنین دستگاههایی را تولید میکند هرکس با آشنایی مختصر به هویه و اهمتر و مدار و قطعات قادر به ساخت چنین دستگاههای آزمایشگاهی با تنظیم دقیق نیست برای ساخت چنین تجهیزاتی نیاز به ابزارهای خاص گران قیمت است حداقل 10 میلیون هزینه تهیه ابزازهای معمولی چینی است لذا شما بهتر است اگر واقعا علاقه داری خودت انجام دهی آن پروگرامر را از فروشگاه امیر آی سی تهیه کن و با ایشان مشورت کن

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
یه دفعه بگید که نمیخاهید راهنمایی کنید دیگه چرا الکی میپیچونید...

اگه درست کردن پروگرمر کار ساده ای نیست و تولید کنندگان در اختیار عموم قرار نمیدن پس چطوری که سایت شما فقط تبلیغ پروگرمرهای tnm را میکنه . اینا چطوری درست کرده ان؟؟

الکی شعار ندید یه دفعه بگید بلد نیستیم یا نمیگیم

ما هم پروگرامر رو خریدیم و کسی هم نقشه یا چیز دیگه ایی به ما نداده که خودمون درستش کنیم حالا شما از ما طلب کار هم شدی اون تشکر هم اشتباه شده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza_476

nima20-20

کاربر vip
کاربر
2007-03-18
156
110
خوب نمیشه که همه چی رو خرید.
شما فقط دارید تبلیغ میکنید. حیف اون پول اشتراکی که دادم
کاش میدونستم و اون پول نمیریختم.

اگه قرار باشه همه چی را بخریم پس این سایت معنی نداره. ما اومدیم اینجا تا چیزی یاد بگیریم نه اینکه تبلیغات شما را ببینیم. یه پروگرمر ساده چیه که ؟

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
جسارتا توقع شما از سایت و همکاران یه جورایی عجیب و دور از انتظار بنظر می رسه .اولا دوستان و همکاران با نیت راهنمائی و کمک مطلبی رو می نویسند و تبلیغ چیزی رو نمی کنند .در ثانی اگه جایی رو هم برای خرید عنوان کردن ،بخاطر راحتی شما بوده و اصلا قصد سود بردن از عنوان کردن اون مطلب رو ندارن ،چرا که فروشنده شخص دیگری است .پول اشتراکی هم که پرداخت کردین تو جیب هیچ کدوم از همکاران و اعضا نمی ره و صرف هزینه های سایت می شه .یه مطلب دیگه هم اینکه شما مولتی متر و هویه و کامپیوتر مورد استفاده تون رو خودتون درست کردید؟وقتی یه وسیله با قیمت مناسب و کارائی بالا وجود داره ،چه کاریه که بخوایم با صرف وقت و هزینه بالا ،دستگاهی با کارائی خیلی محدود تر بسازیم که اونم تازه مشخص نیست درست کار بکنه یا نکنه .گیرم پروگرامر رو ساختی ،زیف 48 رو با چی می خواین بسازین؟
مشکل شما مودم بود و دوستان به اندازه کافی راهنمائی کردن ،تهیه نقشه برای ساختن پروگرامر وظیفه هیچ کدوم از همکارا نیست که بخوان شما رو بپیچونن . موفق باشید .

آخرین ویرایش:
بالا