آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فروش دستگاه فلزیاب، دامی برای کلاهبرداری!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
دوست عزیز بنده تجربه مدیریتیم در سایتها و انجمنها اگر از شما بیشتر نباشه کمتر هم نیست! مناسب تر این بود بجای این برخورد بشدت آمرانه ابتدا یک مقدار مطالب رو میخوندین و سپس از دیدگاه یک مدیر آشنا به وظیفه برخورد میکردین. استاد ؛ لطف بفرمایین چند ثانیه وقت بذارین پست دوم تاپیک رو که مدیر انجمن شما گذاشته نگاه کنین. گزینه یک مربوط به انجمن فلزجو هست و بنده مسئولش هستم. اولا فلزجو یک انجمنه نه فروشگاه. در ثانی تنها یک آدرس داره! ثالثا به فروشگاه آذرکیت که اصلا مربوط به گروه دیگری هست هیچ ربطی نداره! رابعا قرار دادنش در کنار سایر سایتهایی که صرفا فروشندگان معلوم الحال بازار فلزیابی ایران هستن هیچ تناسبی نداره!
در مورد قسمت "دوما" شما دقیقا همینطوره و فلزجو ارتباطی به مدیر انجمن تعمیرکاران نداره که بخواد در موردش اکاذیب منتشر کنه! بحث بنده بیشتر همینه که چرا مدیر این انجمن باید چنین مطلبی درج کنه؟ وگرنه کاربران در هر سایتی خیلی مطالب مختلف مینویسن که شاید درست نباشه و قابل رد یا تایید توسط مدیر انجمن هم نباشه. اما قطعا از خود مدیر انجمن در زمینه مطلبی که ارائه میکنه انتظار بسیار بیش از اینهاست.
در مورد پیغام خصوصی هم شرمنده هستم. وقتی در انجمنی مطلبی بصورت عمومی نشر میشه قاعده بر ادامه موضوع بصورت عمومیه. این قانون تمام انجمنهای دنیاست و من و شما نمیتونیم عوضش کنیم. وقتی مدیر انجمن شما در محیط عمومی ؛ سایتی که بنده مسئولش هستم رو به انواع نسبتهای کذب متهم میکنه ؛ این حق من هست که به همین صورت و در همین تاپیک مربوطه دفاع کنم و توضیح بخوام.
تاپیک تا اعلام نظر مدیریت کل بسته شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا