آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: در هاردMAX 320یک پارتیشن ظرفیت صفر نشان میدهد و فرمت نمیشود،

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
سلام یک هارد ساتا MAXTOR 320 هست که چهار پارتیشن دارد ولی فقط پارتیشن آخر به این صورت درامده : در دیوایس منیجر با ظرفیت 88 گیگ و بصورت سالم نمایش داده میشود و در MY COMPUTER هم ایکککن ان وجود دارد ولی به محض دابل کلیک پیغام مبنی بر درخواست فرمت ظاهر میشود و بعد از اقدام به فرمت WINDOWS WAS UNABLE TO FORMAT THIS DRIVEمیاید .
نکته جالب اینکه در PROPERTIESظرفیت را صفر نشان میدهد.
اساتید محترم راهنمایی میفرمایید لطفا .مشکل چیه چکار باید بکنم.؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با سلام

با نرم افزار پارتیشن مجیک یا پاراگون پارتیشن منیجر درایو رو پاک کن دوباره بسازید اعلام نتیجه

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
hdd regenerator v.1.7 که تو نت هم فراوان برای دانلود پیدا میشه روی این هارد ( و چندین هارد دیگه تست کردم) هیچ بدسکتوری پیدا نمیکنه ولی ورژن 1.5 اون ( از قبل داشتم) نه تنها پیدا میکنه ، repair هم میکنه.
چند مورد دیگه هم تست کردم کارایی ورژن 1.5 بهتر بود !!!!!!!؟؟ فکر میکنم ورزن 1.7 که تو سایتها بخصوص ایرانی هست کامل نیست . از سایت های خارجی هم من نتونستم دانلود کنم . از دوستان کسی داره بزاره تو انجمن ؟؟ یا یه لینک درست حسابی بذاره؟؟؟

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
hdd regenerator v.1.7 که تو نت هم فراوان برای دانلود پیدا میشه روی این هارد ( و چندین هارد دیگه تست کردم) هیچ بدسکتوری پیدا نمیکنه ولی ورژن 1.5 اون ( از قبل داشتم) نه تنها پیدا میکنه ، repair هم میکنه.
چند مورد دیگه هم تست کردم کارایی ورژن 1.5 بهتر بود !!!!!!!؟؟ فکر میکنم ورزن 1.7 که تو سایتها بخصوص ایرانی هست کامل نیست . از سایت های خارجی هم من نتونستم دانلود کنم . از دوستان کسی داره بزاره تو انجمن ؟؟ یا یه لینک درست حسابی بذاره؟؟؟

تست کنید نتیجه را اعلام کنید

مشاهده فایل‌پیوست hdd regenerator 1.51 iso.rar

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
عرض کردم این ورژن رو که بهتر از ورژن بالاترش هم کار میکنه دارم ، ممنون.

بالا