آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: برد یخچال الکترو استیل مدل es27

Hamedsadat

کاربر vip
کاربر
2016-12-18
129
126
سلام چگونه میشه این برد رو روی میز کار تست کرد
سلام
بجای سنسورها پتانسیومتر با اهم متناسب با سنسور و بجای هیتر و کمپرسور از لامپ ۱۰۰ استفاده کنید،
قاطی کرد هی ارور اخرم دبار ارسال شده، ببخشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

arashpi

کاربر
2023-09-09
29
12
Iran
سلام دوستان
یخچال فریزرالکترواستیل مدلES27,کدخطایE5وE6میده کسی تاحالاتجربه درعیب یابی این خطاهاروداره تابتونم سریعترایرادمربوطه روشناسایی کنم.
باتشکر

A_zarei763

کاربر vip
vip
کاربر
2019-05-02
23
13
43
خمین
با سلام خدمت دوستان واساتید محترم یخچال الکترو استیل مدل es27میزنی تو برق قسمت فریزر و یخچال ارور e6,8میده همون اول درب یخچال رو هم که باز میکنی لامپ ها روشن نمیشه.. 99درصد برد خرابه .. ای سی داریو رو عوض کردم .ولی یخچال غیراز صفحه دیس پلی هیچ چیز دیگه کار نمیکنه عکس از برد میذارم دو ستان راهنمای کنند چه باید کرد؟؟؟برد رو از کجا میشه پیدا کرد.... نمایینده الکترو استیل داریم؟ راهنمای کنید با تشکر
مشاهده فایل‌پیوست 96705مشاهده فایل‌پیوست 96704
سلام/////////////// برد موجود هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arashpi

کاربر
2023-09-09
29
12
Iran
سلام
بجای سنسورها پتانسیومتر با اهم متناسب با سنسور و بجای هیتر و کمپرسور از لامپ ۱۰۰ استفاده کنید،
قاطی کرد هی ارور اخرم دبار ارسال شده، ببخشید
سلام
بزرگوارشما سوکتهای ورودی وخروجی برداصلی این یخچال رومیدونین؟اگه اینطوره لطفامشخص کنین،ضمنامواردبالاروکمی واضح ترتوضیح بدین مثلاانتخاب پتانسیمتربرای چک برچه مبناییه و...

arashpi

کاربر
2023-09-09
29
12
Iran
باسلام
یخچال فریزرامرسانes27که خطاهایe5 و e6 میده وخطاهاش مربوط به سیستم تبریدقسمت یخچاله روخواستم رفع ایرادکنم امابه مشکل برخوردم،قسمت پایین که کمپرسورهست قاب پشتش پایینیش باسه پیچ بسته شده بودکه بسادگی بازشدکه اونجاکمپرسور،یک عددفن وشبکه بودکه پرزهاش روتمیزکردم،ظاهراوضعیت کارکردکمپرسورعادی وفن سالم بود.
امادرهمون پشت یخچال، بالاترازاین قسمت یک قاب پلاستیکی ببزرگ ازبالاتاپایین استفاده شده که پیچ نداره وظاهراباچسب به بدنه محکم شده که جرات نکردم بازش کنم.
روی سقف یخچال بردفرمانش هست که برای ماسه رله هست وموقع راه اندازی مجددیخچال وقبل ازشروع کارکردعادی ،ظاهراصدای تیک عملکردشون به گوش میرسه ،روی خودبردکنتترلی فوق یک سوییچ فشاری نصب شده وبعلاوه به یکی ازسوکتهای این بردیک کلیدشاسی فشاری. باسیم وصل شده که پشت بدنه قاب حفاظ پلاستیکی بردفوق قرارمیگیره وازبیرون قابل دسترسیه.
سوال:1-قاب پلاستیکی پشت یخچال چطوربایدبرداشته بشه؟
2-اون دوتاشاسی فشاری روی بردوبیرون بردکنترلی برای چکاریه؟ لطفاتوضیح بدین.
متاسفانه کلی خوراکی داخل یخچالمون هست که اگه بدادش نرسیم فاسدمیشن .من الجمله چندقرص نان،یک قالب پنیروچندعددتخم مرغ.
لطفاقبل ازبه هدررفتن این همه اقلام غذایی متنوع راهنمایی کنین وخانواده ای روازنگرانی نجات بدین.
باتشکرازشما

arashpi

کاربر
2023-09-09
29
12
Iran
 معذرت میخوام برندیخچال الکترواستیل هست درپست قبلی اشتباهی امرسان نوشتم.

بالا