آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نشناختن وبکم لپ تاپ در ورژن های جدید اسکایپ

manhant

کاربر
2009-07-01
107
591
با سلام خدمت دوستان من مدتی هست که هرچی و هر نوع ورژن اسکایپ رو نصب میکنم لپ تاپم که مارکش ایسوس هست وبکم رو تو محیط اسکایپ نمیشناسه ولی تو مسنجرهای دیگه فعاله مثل OOVOO و YAHOO دوربین فعاله فقط تو اسکایپ دوربین رو نمیشناسه تو تنظیمات هم که میری میزنه دوربین شناسایی نمیشه قبلا یه ورژ« رو نصب کردم که جواب میداد تا اینکه پیغام آبدیت داد و ابدیتش که کردم یگه دوربین شناسایی نشد و تو تمام سایتا جدید ترین ورژن هارو گرفتم حتی خود سایت اسکایپ ولی دیگه دوربین رو نمیشناسه میخواستم ببینم کسی به این مشکل برخورد کرده که راهنمایی کنه . یا اینکه مسنجر قوی مثل همی اسکایپ رو معرفی کنه
ممنون از همه دوستان .

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با سلام

دوست گرامی مدل دقیق لپ تاپ و ویندوزی که استفاده میکنید رو بنویسید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام
فکر نمیکنم ایراد از اسکایپ باشه یک جای کارتونه حتما ایراد داره. شما لحظه ای که وارد اسکایپ می شید چک کنید که در هیچ برنامه ای دوربین در حال استفاده نباشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajjad-d

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
شما دوست عزیز نسخه نهایی ultamate 7 رون نصب کنین و یا به نسخه قدیمیتر بسنده کنین . فعلی رو remove کنین شما یه کار دیگه هم میتوانید انجام دهید اونم اینه که سیستمتون به چند روز قبل restor کنین و به نسخه قبل از آپدیت برگردد ببینید جواب میگیرین؟

manhant

کاربر
2009-07-01
107
591
سلام خدمت دوستان و ممنون از راهنماییتون ولی من ویندوز عوض کردم ultamate 7 و هنوز هم مشکل پابرجاست لپ تاپ دوربین رو میشناسه و تنها نرم افزاری که دوربین رو نمیشناسه و دیتکت نمیکنه اسکایپ هست وقتی اسکایپ فعاله همه برنامه هارو میندم ولی بازم همونجوریه اصلا دوربین شناسایی نمیشه مدل لپ تاپ ایسوز K43SD هست که جدیدترین ورژن دوربینشو از سایت دانلود کردم و بازم همون مدلیه .حتی بایوس هم آبدیت کردم .قبل از نصب ویندوز ریستور هم کردم بازم جواب نداد و هرچی از سایتای دیگه ورژن قدیمی میگرم آبدیت میخواد و تا آبدیت نکنی وارد نمیشی.
ممنون از راهنمایی دوستان .:confusion::69000000:

• Like

manhant

کاربر
2009-07-01
107
591
سلام خدمت دوستان عزیز
از دوستان کسی نبود راهنمایی کنه ؟

• Like

rahim_ehsan_997

کاربر
2008-01-31
51
173
سلام .من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. مشکل از ورژن جدید اسکایپ هست.من ورژن قدیمی نصب کردم مشکل وب کم حل شد. ولی بعد از مدتی به علت قدیمی بودن ورژن اسکایپ،اسکایپ پیغام داد که باید جدید ترین نسخه رو نصب کنی. با نصب نسخه جدید باز دوباره وب کم از کار افتاد.دوستان خواهشا راهنمایی کنید.من از ویندوز 7 ultimate استفاده میکنم. لپ تاپم هم asus k45vm هست. راستی یادم رفت اینو بگم که من با وب کم A4TECH هم تست کردم باز همین مشکل وجود داره.دوستان خواهشا کمک کنید.مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: manhant

bidkhori

کاربر
2014-09-01
1
1
من هم همین مشکل نشناختن دوربین در اسکایپ رو دارم،کسی اگه بلده لطفا راهنمایی کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: manhant
بالا