آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نداشتن ولتاژ سیم سبز رنگ و روشن نشدن پاور گرین 330

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی همکارن عزیز دو عدد پاور گرین 330 به دستم رسیده که هیچ کدوم ولتاژ سیم سبز رنگ رو نداره و طبیعتا روشن هم نمیشه فیوز سالمه دیود سالمه ولی ولتاژ های دو سر خازن رو با ملتی متر ندارم ولی شارژ خازن رو دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
درود
ولتاژ در این سیم 2/5 الی 5 ولت باید باشد.
در صورت نداشتن ولتاژ در این سیم موارد ذیل را مد نظر داشته باشید
- آی سی سوئیچ برای تشخیص این آی سی سیم سبز را دنبال کنید
- فت در هیت سینگ اول
- اتصالی در هیت سینگ دوم قطعات روی هیت بررسی شوند
- دیود - خازن و مقاومت بعد از ترانس

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
دوست عزیزم سلام و عرض ادب

اولین کاری که باید بکنید اینه که سیم بنفش و زرد رو به هم اتصال بدید و نتیجه رو اعلام کنید ممنون

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
سیم بنفش و زرد رو هم اتصال کردم ولی هیچ اتفاقی نه افتاد پاور همچنان خاموشه

bacity fava

کاربر
2013-07-24
215
693
دوست من سلام اطلاعاتی که دادید ناقص هستند لطفا یه عکس از برد آپلود کنید و توضیحات رو روی عکس بدید تا اساتید بهتر بتونن راهنمایی کنن
در ضمن ولتاژ گیری رو از دو سر خازن انجام نمیدن اینجور که من متوجه شدم شما دوسر پروپ مولتی متر رو به دو طرف خازن متصل کردید.
لطفا اطلاعات کامل جهت راهنمایی های بهتر ارائه کنید ممنون میشم

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
میشه لطفا توضیح کوچیکی راجب نحوه ولتاژ گیری خازن بفرمایید

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
میشه لطفا توضیح کوچیکی راجب نحوه ولتاژ گیری خازن بفرمایید

درود
بهتر است قسمت های آموزشی مربوط به ولتاژگیری را کاملا و با دقت مطالعه فرمایید در این رابطه دنیایی مطلب و با زبان ساده مطرح و بررسی شده است پس بهتر است برای اطلاعات جامع از سرچ انجمن استفاده فرمایید
موفق باشید

mahdirezaee

کاربر vip
کاربر
2012-04-19
121
302
قم
www.rahbord-system.com
سلام و خسته نباشید خدمت تمامی همکارن عزیز دو عدد پاور گرین 330 به دستم رسیده که هیچ کدوم ولتاژ سیم سبز رنگ رو نداره و طبیعتا روشن هم نمیشه فیوز سالمه دیود سالمه ولی ولتاژ های دو سر خازن رو با ملتی متر ندارم ولی شارژ خازن رو دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوست عزیز چاپر استندبای را تست کنید فت استند بای را تست کنید دو عدد مقاومت 2.2 اهم که کنار فت استند بای است تست کنید
یک عدد دیود زنر 18 ولتی در کنار فت استندبای است تست کنید

در اولیه چاپر استند بای چهار سر وجود دارد دو به دو باید به هم راه بدهند اگر یکی از این دو قطع بود قطعات ذکر شده بلا شک سوخته است

یا علی یا حق

بالا