آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

در خواست مشاوره برای خرید ابزار تعمیر لپ تاپ ، IR یا BGA MACHINE ؟

abbas ic

کاربر
2013-12-29
18
49
سلام
دوست عزیز در ایران تعمیرات = تجربه
این رو هم بدونید شما برای اول کارتون بعید می دونم به bga نیاز داشته باشید .

من در خدمتم

V_Notebook09

کاربر
2014-03-09
171
229
34
ایران-مازندران
با سلام
هر ابزاری اگر استفاده ی اصولی ازش بکنی بسیار پرکاربرد خواهد بود .

ir هم همینطوز و اینجوری نیست که بدرد نخورد . اتفاقا خیلی وسیله ی خوبی هست .
bga هم دست دومش بهتره چون قیمت پایین تری نسبت به نو داره . برای من که خوب بوده و از پول خودش هم خیلی بیشتر در آورده . فقط لازمه که در موقع خرید توجه داشته باشی که سنگ های پری هیت دستگاه سالم باشه و گان ها هم خوب کار کنند .
بنده ماه اول که خریدم . پشیمون بودم و هی خودخوری میکردم که چرا همچین دستگاه بیخودی را گرفتم .
ولی بعد از 3 ماه نظرم برگشت و دست راستم شد.
خرابی چیپ همیشه توی pc توی لپ تاپ و حتی xbox و tv و پرینتر و هر رقم دستگاه جدیدی که میاد وجود داره و اتفاقا فراوون . همین الان که دارم مینویسم 4 تا لپتاپ دارم که هر 4 تا شون مشکل چیپ دارن . 3 تا ریبال و یکی تعویض. تازه این مال یه هفته هست . بغیر از باقیه که مشکل های دیگه دارن
ماه های اول اونقدر وضع کار خراب بود که میخواستم کلا بی خیال تعمیرات شم . ولی الان فرق کرده .
قبلا هر کی لپتاپ خراب داشت سریع میفرستاد تهران ولی الان میاد برای من .
ابزار کار خیلی مهمه و اصلار قبول ندارم که هزینه دادن بابتش بی خودی هست
اگر هم میبینی میری یه جایی تو شهرتون بهت میگن به درد نمیخوره . بخاطر اینه که بازار خودشون خراب نشه . منم به همکارام میگم به درد نمیخوره ولی واقعیت چیز دیگری هست
دستمزد تعویض هر چیپ لپتاپی 120 تومنه . این تازه نرخ اتحادیه هست . من یه دستگاه خاص رو که ربطی به کامپیوتر نداشت و میگفتن فقط تهران درست میشه و صاحبش هم دربه درش بود رو به قیمت 600 تومن ریبال کردم . البته تازه نسبت به قیمت برد دستگاه کم هم گرفته بودم و تهران خیلی بیشتر بود
تا حالا هم که هر چیپی که زدم برگشتی نداشته و عالی بوده .

اگه توی شهرستان خودت تک هستی . شک نکن عالیه . فقط اینکه باید از لحاظ تخصص و عیب یابی هم خوب وارد باشی

momeni.0123

کاربر vip
vip
کاربر
2012-06-28
32
42
سلام همکاران محترم.از کجا میتونم bga دسته دوم پیدا کنم؟

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
خدمت همکارانی که اعقاد دارند هر ابزاری که خرید می کنند باید پول خودش رو در بیاره باید بگم از نظر بنده به هیچ وجح قابل قبول نیست
زمانی برکت یک مغازه یا کاسب زیاد میشه که جواب نه که به مشتری می ده کمتر از سایر همکار هاش باشه
نگه این دستگاه تعمیر نمیشه یا بصرفه نیست
شما از کجا می دونید مشتری که دستگاهش ایراد چیپ داره مدیر یه شرکت با تعداد بالایی کامپیوتر نیست
یه موقع شما یه چیپ ریبال می کنی طرف می بینی تو فامیل سیستم زیاد داره میاره سمتت
یه موقع هم می بینی از بس به مشتری نه می گی تو شهرت خدایی نکرده بی اعتبار می شی
طرف که نمی دونه چیپ چیه فقط می دونه فلان مغازه کارش راه افتاد و شروع می کنه براش تبلیغ کردن
و موارد دیگه ..
شما کدوم شهر هستی
چقدر جمعیت داره شهرت
چقدر تجربه تعمیر لپتاپ داری
لپتاپ بوده تصویر خط خطی داشته بهش گفتن چیپ مورد داره
چک کردم دیدم در قسمت رم ایراد داشه
با اینکه تعمیر کار لپتاپ نیستم
صرف یادگیری
می خوام بگم باید اطمینان کامل داشته باشی بعد چب ریبال کنی

بالا