آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: آموزش طرز کار وعیب یابی مدار کنترل از راه دور پنکه

mohsen6472

کاربر
2019-09-19
1
1
سلام من یه پنکه دارم مارک ناسا الکتریک آی سی این پنکه خراب شده میخواستم ببینم کسی میتونه راهنماییم کنه که مدل آی سی چیه یا مورد مشابه داره؟
آی سی 16 پایه هست روی آی سی چیزی نوشته نشده بود اما زیرش این عبارت بود
1350w5-16D
201#TG72691

GABRIEL

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-13
73
212
یزد
سلام . یک پنکه سانی هست که قسمت تغذیه اش سالمه ولی هیچ کدوم از چراغهاش روشن نمیشه . برق روی آی سی میکرو میاد ولی کار نمیکنه . دوستان راهنمائی کنید چطور بفهمیم آی سی خرابه . ممنون

ashkanfax

کاربر
2012-04-05
1
0
سلام، برد پنکه سانی رو که بازش کردم خازن عدسی آبی رنگ ترکیده و مقدارش مشخص نیست ، اگر لطف کنید مقدار دقیقش بهم بگین ممنون میشم

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
707
1,377
استان گلستان
سلام، برد پنکه سانی رو که بازش کردم خازن عدسی آبی رنگ ترکیده و مقدارش مشخص نیست ، اگر لطف کنید مقدار دقیقش بهم بگین ممنون میشم

درود، خازن مورد نظر یک خازن سرامیکی کلاس Y می‌باشد که وظیفه حذف و جلوگیری از تداخل الکترومغناطیس را دارد.
و ظرفیت آن 2.2 یا 4.7 نانو فاراد می‌باشد.
بهتر است از نوع 275 ولت یا بالاتر جایگزین گردد.
موفق و پیروز باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ashkanfax

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
28
Yazd
با سلام به دوست و همکار محترم برای تکمیل فرمایشات همکار محترم اینکه مقاومت ورودی برق به پایه دیود به میزان دویست وبیست کیلو اهم می باشد که اگر سوخته بود حتما میبایست خازت سرامیکی بزرگ تعویض گردد. با آرزوی موفقیت روز افزون برای همکاران
درود با سپاس از تجربیات و وقتتون اگه در صورتی که مدار در حال کاره دس بزنیم به مقاومت فرموده شده و برق خفیفی بگیره معنیش سوختن مقاومته .؟؟.مولتی متر سالم نشون میده

سلام دوست عزیز شما میتوانید از برد همه کاره پنکه استفاده کنید قیمت 260هزار تومان در بازار موجود است .پیروز باشید

پیوست‌ها

• 495.4 کیلوبایت بازدیدها: 30
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: daniyal18
بالا