آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: راهنمایی برای یافتن یک دیباگر از بچه های اهل تهران بزرگ

mahdirezaee

کاربر vip
کاربر
2012-04-19
121
302
قم
www.rahbord-system.com
سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز بنده سالهای پیش در حدود 5 سال پیش از تهران یک عدد دیباگر تهیه کردم و به کمک یکی از دوستان فریمور انرا سفارشی کردم که تقریبا روی تمامی مادر بردها جواب میداد حالا نیاز شده است که برای یکی دیگر از دوستان این دیباگر را فراهم کنم
که فقط فریموری که دارم روی همین دیباگر جواب میدهد
چون در تهران نیستم و به بزرگی ان واقف پس خواستم از شما دوستان حاضر در سایت کمک بگیرم و راهنمایی کنید که این دیباگر را در کدام منطقه از پایتخت جستجو کنم
با تشکر از شما و مسولان سایت ایران تی کا

یا علی یا حق
111260.jpg

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
فریمور هارو بیشتر از سایتها میشه تهیه کرد
[hide]شما میتونید از بخشهای مربوطه در وبسایت جستجو کنید اگر پیدا نکردید از سایتهای دیگه بگردید و پیدا کنید
اگر باز هم پیدا نکردید در یک تایپیک البته در بخش مربوطه خود دستگاه میتونید درخواست کنید تا اگر دوستان دارند واستون بگذارند
موفق باشید[/hide]

آخرین ویرایش:

mahdirezaee

کاربر vip
کاربر
2012-04-19
121
302
قم
www.rahbord-system.com
سلام دوست من سفارشی کردن فریمور چه طوره؟

میشه به من اموزش بدین؟

سلام دوست عزیز
کلا در جهان 24 نوع بایوس نوشته شده یعنی هر شرکت چند نوع بایوس داره (مخصوص پی سی) دیباگر با توجه به خطایی که بایوس در اسلات پی سی ای میده یه کدی به ما نمایش میده
دیباگری بهتر عمل میکنه که بتونه بیشترین تعداد بایوس ها رو ترجمه کنه
بنده 14 سال پیش مجبور شدم که تمامی بایوس ها رو بخرم (برای اختراعم ) و اونا رو مطالعه کنم
و دستگاهمو بسازم
برای همین تونستم که این دیباگر رو سفارشی کنم

خلاصه سفارشی کردن دیباگر خیلی کار میبره

با تشکر
یا حق یا علی

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست گرامی
شما که خودتون رو سایتتون دیباگر هوشمند با تعیین محل ایراد و ارائه شماتیک دارید ،دیگه چرا دنبال یه دیباگر ساده هستین که دوباره مجبور بشین بایوس ها رو بخرید و این دیباگر رو سفارشی کنید که خیلی هم کار می بره .

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست عزیزم
نیازی به گذاشتن لینک نبود ،قبلا سایتتون رو بطور کامل دیدم .بهتره تا اخطار نگرفتید این لینک رو پاک کنید چرا که مغایر با قوانین سایت هست .می شه یه عکس با دستگاهی که ساخته اید رو حین کار کردن بذارید؟در ضمن چرا امتیازشو دارید می فروشید به شرکت آمریکایی؟من سرمایه گذار آشنا دارم ،حیفه همچی طرحی از ایران خارج بشه .

آخرین ویرایش:

mahdirezaee

کاربر vip
کاربر
2012-04-19
121
302
قم
www.rahbord-system.com
دوست عزیزم
نیازی به گذاشتن اینک نبود ،قبلا سایتتون رو بطور کامل دیدم .بهتره تا اخطار نگرفتید این لینک رو پاک کنید چرا که مغایر با قوانین سایت هست .می شه یه عکس با دستگاهی که ساخته اید رو حین کار کردن بذارید؟در ضمن چرا امتیازشو دارید می فروشید به شرکت آمریکایی؟من سرمایه گذار آشنا دارم ،حیفه همچی طرحی از ایران خارج بشه .

سلام دوست گرامی

بنده این دستگاه رو در سال 1388 ثبت اختراع کردم
از ان زمان به بعد به طور با پیوسته مشغول راهکاری برای تولید انبوه بودم
با صدها نفر صحبت کردم حتی دوستی که از شبکه بازار با بنده مصاحبه کرد چندین نفر سرمایه گذار معرفی کرد
اما نشد که نشد
تمامی این افراد سعی بر این داشتن که نقشه و فایلهای برنامه نوسی شده ی میکرو و fpga که سالها کار برده بود را به هر عنوانی از بنده بگیرند
دست اخر به این فکر افتادم که اصلا تولید انبوه را بیخیال شوم و امتیازش را بفروشم
سالها پیش من هم همین طرز تفکر شما را داشتم
به محض اینکه این دستگاه را ثبت کردم از کشورهای مختلف جهان برایم دعوت نامه ارسال شد اما به خاطر حس وطن پرستی به همه جواب رد دادم
اما حالا بعد از چندین سال تلاش می فهمم که چه اشتباهی کردم
بهتر است امتیاز این دستگاه را به بالاترین قیمت بفروشم چون این دستگاه ثمره 14 سال تلاش بنده است
ان زمانی که کسی از تعمیرات کامپیوتر سر رشته نداشت بنده وقت و انرژی و سرمایه خود را صرف ساخت این دستگاه کردم و میدانم اگر زودتر انرا نفروشم کسی دیگری پیدا خواهد شد که مشابه ان را بسازد

با تشکر

یا حق یا علی

بالا