آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: پاک شدن اطلاعات و پارتیشن هارد اکسترنال silicon power 640

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
با سلام خدمت دوستان و اساتید.
یه هارد اکسترنال Silicon Power 640GB اومده پیشم که میخواد اطلاعات یه سری از فولدر یا پوشه ها رو فقط بر گردونم.
هارد رو که باز کردم یه هارد SAMSUNG
Model:HM641JI
HDD P/N:HM641JI/Y
S/N
S291J9AZC07599
توش هست.
این هارد ظاهرآ چند جا برا ریکاوری برده شده مشتری گفت 10 -12 تا درایو داشته ولی الان که پیشمه فقط یه درایو خالی داره!
میخواستم اساتید راهنمایی بفرمایند که با کدوم برنامه شروع کنم بهتره، البته من با دو برنامه EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5.0.1 و Active@ Partition Recovery امتحان کردم ولی اون فولدر های مد نظر رو بر نگردوند و منم برنامه ها رو
بستم .
حتی یه هارد 500 خریدم که در صورت ریکاوری رو این هارد بریزم اطلاعات رو و هارد اصلی روش اطلاعات ریخته نشه.
منتظر فرمایشات و راه کارهای اساتید هستم.

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
سلام
اگه 10 تا پارتیشن بود وو الان یکی هست
این یک پارتیشن چند گیگه فرضا هارد 1 ترا باشه و 10 تا هرکدوم 100 گیگ ولی وقتی شده یا پارتیشن شده 300 گیگ این مشکل رو دیدم اگه اینطوریه بفرمایید راهنمایی دیگه کنیم
ولی در کل برنامه های ریکاوری پارتیشن برای مواقعی خوبه که شما پارتیشن رو از نو ایجاد نکنید اگه نکردید برید سمت acronis disk drive director or partiiton mini wizard هردوتا تو نسخه 15 هایرن بوت هست وخیلی عالی هستن راحت میتونی برشون گردونی
برنامه partition find and mount هم تست بزن

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
سلام
اگه 10 تا پارتیشن بود وو الان یکی هست
این یک پارتیشن چند گیگه فرضا هارد 1 ترا باشه و 10 تا هرکدوم 100 گیگ ولی وقتی شده یا پارتیشن شده 300 گیگ این مشکل رو دیدم اگه اینطوریه بفرمایید راهنمایی دیگه کنیم
ولی در کل برنامه های ریکاوری پارتیشن برای مواقعی خوبه که شما پارتیشن رو از نو ایجاد نکنید اگه نکردید برید سمت acronis disk drive director or partiiton mini wizard هردوتا تو نسخه 15 هایرن بوت هست وخیلی عالی هستن راحت میتونی برشون گردونی
برنامه partition find and mount هم تست بزن
الان کل فضای هارد تو یه پارتیشن هست، یعنی 1 پارتیشن دارم که حجمش 596GB است!!! در واقع انگاری یکی کل فضای هارد رو پاک کرده بعد به مشتری گفته کار من نیست!
این حدس منه، شاید موضوع از این وخیم تر هم باشه.

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
به نظر من اگه با این نرم افزار Data Recovery Wizard Professional 5.0.1 کار کردی برنگشت به مشتری بگو اطلاعات خراب شده و قابل بازگشت نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyanmz

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
به نظر من اگه با این نرم افزار Data Recovery Wizard Professional 5.0.1 کار کردی برنگشت به مشتری بگو اطلاعات خراب شده و قابل بازگشت نیست
خب بالاخره یه برنامه باید وجود داشته باشه که ما ازش اطلاع نداریم یا کار کردن باهاش رو نمیدونیم که نمیتونیم ازش استفاده کنیم، نمیشه نداریم تو تعمیر دوست خوبم، درسته؟

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
اگه روشی پیدا کردید اوکی شد بنویسید اموزشی بشه برای همکاران

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyanmz

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
الان کل فضای هارد تو یه پارتیشن هست، یعنی 1 پارتیشن دارم که حجمش 596GB است!!! در واقع انگاری یکی کل فضای هارد رو پاک کرده بعد به مشتری گفته کار من نیست!
این حدس منه، شاید موضوع از این وخیم تر هم باشه.

اگه واقعا مشتری دست نزده قابل حله مطمئن باش
میتونی از همون نرم افزار ها تست بگیری پیشنهاد بنده اول پارتیشن مینی هست واقعا بینظیره در این مواقع خیلی کمکم کرده بعد اکرونیس در اخر هم partition find and mount عالی هست
ولی پارتیشن رو حذف نکنید بهتره شاید راه حل کاملتری پیدا کردید این نظر بنده هست و تا حالا کلی هارد انلوکیت رو اینطوری بازیابی کردم و یه چندباری هم همین مشکل شما رو رفع کردم اما در شرایطی که واقعا مشتری یا کسی دیگه ای دستکاریش نکرده باشه
موفق باشید

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
میتونی از همون نرم افزار ها تست بگیری پیشنهاد بنده اول پارتیشن مینی هست واقعا بینظیره در این مواقع خیلی کمکم کرده بعد اکرونیس در اخر هم partition find and mount عالی هست
ولی پارتیشن رو حذف نکنید بهتره شاید راه حل کاملتری پیدا کردید این نظر بنده هست و تا حالا کلی هارد انلوکیت رو اینطوری بازیابی کردم و یه چندباری هم همین مشکل شما رو رفع کردم اما در شرایطی که واقعا مشتری یا کسی دیگه ای دستکاریش نکرده باشه
موفق باشید

ممنون دوست من، با نرم افزارهایی که معرفی کردید تست میکنم و نتیجه رو اطلاع میدم.

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
موفق باشید

تشکر از دوست خوبم khelane جان لطفا صندوق پیام خصوصی رو خالی کنید اموزش برای شما فرستادم نرسید

بالا