آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بدسکتور هارد سیگیت 1 ترا

habibi92

کاربر
2013-11-01
300
630
دوست عزیز عکس واظحتر می زاشتی
از همون قسمت قرمز رنگ کافیه

واضحه دیگه :ambivalence:
2.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyanmz

habibi92

کاربر
2013-11-01
300
630
سلام وادب
نرم افزار sea tools for windows رو از سایت سیگیت دانلود کنید و هارد رو بعنوان هارد دوم به سیستم وصل و long test رو انجام بدید.البته با هیرونز هم میتونید اینکارو انجام بدید.
قبلش اگر تونستید هارد رو که بعنوان هارد دوم به سیستم وصل کردید با نرم افزار any reader تا میتونید بکاپ بگیرید از هاردتون.البته اگر بکاپ دارید full erase رو انجام بدید.اگر با ارور مواجه شدید تو نرم افزار یکمی کار سخت میشه.در ضمن سعی کنید برد رو باز کرده و محل ارتباط برد با هارد و همینطور موتور رو که معمولا زنگ میزنه با پاک کن خوب سفیدش کنید.
با تشکر

درود بر شما

تشکر از پاسختون

من بک اپ گرفتم از اطلاعات .
ولی نمیخوام هارد پاک بشه اطلاعاتش . چون هارد بک اپم فقط فایل های که خیلی مهم بودن برداشتم کولی اطلاعات دیگه توشه که زیاد بهشون نیاز ندارم ولی از دست رفتنش هم سخته .
بورد هم تمیز کردم مشکلی نداره .

میخواستم ببینم هارد رو بفرستم این مرکز تعمیرات هارد چقدر هزینه میگرین که اون رو کامل درستش کنن . ؟

بازم تشکر

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
درود بر شما

تشکر از پاسختون

من بک اپ گرفتم از اطلاعات .
ولی نمیخوام هارد پاک بشه اطلاعاتش . چون هارد بک اپم فقط فایل های که خیلی مهم بودن برداشتم کولی اطلاعات دیگه توشه که زیاد بهشون نیاز ندارم ولی از دست رفتنش هم سخته .
بورد هم تمیز کردم مشکلی نداره .

میخواستم ببینم هارد رو بفرستم این مرکز تعمیرات هارد چقدر هزینه میگرین که اون رو کامل درستش کنن . ؟

بازم تشکر
تا کدوم مرکز تعمیرات باشه....مواظب شرکت.......باشید.
در ضمن چیزی که باید چک کنید بابت فریمور هارد هست که از سری هست که نیاز به آپدیت داشته باشه یا نه
با استفاده از ادرس :
https://apps1.seagate.com/downloads/request.html

آخرین ویرایش:

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
اگه خوزستان هستید اینجا 45 هزینه تعمییر تضمین صدرصد سلامت ولی ریکاوری بین 120 تا 160

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habibi92
بالا