آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ارور دادن موقع نصب آفیس 2007

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
درود
با عرض ادب خدمت دوستان
رو لپ تاپم آفیس 2010 هست
حالا میخوام آفیس 2007 نصب کنم البته با دو دی وی دی مختلف ولی این ارور رو میدم
در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

Capture.PNG

با تشکر

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
پاسخ : ارور دادن>موقع نصب آفیس 2007

درود
اگه میخواید افیس 2010 هم باشه
باید روی گزینه Customize کلیک کنید
بعد گزینه دوم را انتخاب کنید( فکر کنم همچین چیزی باشه (Keep all previous version))
از تب سوم مسیر نصب را هم تغییر دهید
زمان نصب هم اتصال به اینترنت قطع باید باشه

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
پاسخ : ارور دادن>موقع نصب آفیس 2007

فایده نداره تغییر مسیر هم که میدم همین پیغام رو میده
Customize روی این هم که کیلیک میکنم همین پیغام رو میده

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
فکر میکنم شما آفیس 2010 را آنیستال کردید ولی کامل حذف نشده. برنامه ای است به نام Windows Installer Cleanup Utility که ضمیمه کردم براتون. این رو نصب و اجرا کنید. سپس هر چی مربوط به آفیس تو لیستش دیدین بزنید حذف کنه.
حالا ری استارت کنید و دوباره آفیش رو نصب کنید
با تشکر

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
تو خطا مشخصه شما باید افیس قبلی را کامل پاک کنی بعد جدید را نصب کنی این بخاطر این که ورژن دومی از اولی پایین تر است با نرم افزار your inistaller هم میشه این کار رو کرد بایید فایلها از ریجستری کامل پاک بشه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
البته کاری که نرم افزار بالا میکنه your uninstaller نمی کنه. عملکرد اینها کاملا متفاوت هست. your unistaller برای برنامه هایی است که نامشان هنوز در لیست آنیستال پروگرام هست. توصیه میکنم اگر اسم آفیس 2010 در لیست program and feauters نیست حتما از برنامه ای که گفتم استفاده کنید. آن دقیقا مخصوص همینکار هست و توسط خود مایکروسافت و فقط هم برای برنامه های خود مایکروسافت تولید شده و سایر برنامه ها را در لیستش نمایش نمی دهد.
موفق باشید

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
البته کاری که نرم افزار بالا میکنه your uninstaller نمی کنه. عملکرد اینها کاملا متفاوت هست. your unistaller برای برنامه هایی است که نامشان هنوز در لیست آنیستال پروگرام هست. توصیه میکنم اگر اسم آفیس 2010 در لیست program and feauters نیست حتما از برنامه ای که گفتم استفاده کنید. آن دقیقا مخصوص همینکار هست و توسط خود مایکروسافت و فقط هم برای برنامه های خود مایکروسافت تولید شده و سایر برنامه ها را در لیستش نمایش نمی دهد.
موفق باشید
فرموده شما صحیح دوستمان گفته افیس 2010 روی سیستم نصب هست در ضمن اگر در سیستم هر نرم افزاری نصب باشه شما نمی تونید ورژن پایین تر انرا نصب کنید باید ورژن بالاتر کاملا پاک بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fifafc
بالا