آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نصب کردن درایور کارت گرافیک GT430 ومشکل تصویری ان

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,947
درایور کارت GT430 را نصب کردم اما مشکل عدم نصب رو داره داخل دیوایس منیجر اسم کارت هست بایه علامت زرد رنگ ! ویندوز رو هم عوض کردم درایور جدید رو هم دانلد ونصب کردم نشد یه کارت دیگه رو روی همین مادربرد نصب کردم بدون مشکل بود/ هم ایکس پی وهم ویندوز7 همین مشکل رو داره

پیوست‌ها

• 17.8 کیلوبایت بازدیدها: 171

اسماعیل محبی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2014-03-11
657
6,186
استان زنجان
سلام دوست من
ببین دایرکتیکس نمیخواد که
چون بعض اوقات cpuنمی تونه با gpu گرافیک ارتباط صحیح داشته باشه چون میان افزار میخواد که اونم اسمش
directx
هست اول این نرم افزار رو که اکثرا در بازی ها کاربرد دارد رو نصب کن بعد برو سراغ چیزای دیگه

akbarof

کاربر
2013-08-27
206
1,821
خوزستان
مادربرد چی هست؟

یک بار دیگه ویندوز رو عوض کن. بعد با این DVD درایو پک سولوشن دیوایس رو آپدیت کن.سیستم رو ریست کن.بعد از فایل اصلی نصب که داخل DVD خود کارت گرافیک هست استفاده کن

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,947
مادربرد چی هست؟

یک بار دیگه ویندوز رو عوض کن. بعد با این DVD درایو پک سولوشن دیوایس رو آپدیت کن.سیستم رو ریست کن.بعد از فایل اصلی نصب که داخل DVD خود کارت گرافیک هست استفاده کن
تمام این کار ها رو انجام دادم فقط dvdاصلی خود کارت رو نداشتم در ضمن کارت گرافیک ارور 10 توی دیوایس منیجر داده. ممنون

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام دوست من
ببین دایرکتیکس نمیخواد که
چون بعض اوقات cpuنمی تونه با gpu گرافیک ارتباط صحیح داشته باشه چون میان افزار میخواد که اونم اسمش
directx
هست اول این نرم افزار رو که اکثرا در بازی ها کاربرد دارد رو نصب کن بعد برو سراغ چیزای دیگه

سلام
دایرکت ایکس کاری به درایور نداره. ایشون میگن روبروی درایور گرافیک علامت زرد هست که نشان دهنده مشکل در درایور کارت گرافیک هست. از ویندوز 7 به بعد دایرکت ایکس جزئی از خود ویندوز هست و بهصورت مستقل نیاز به نصب نیست و بازی ها فایل هایdll مورد نیاز خودشون رو فقط اضافه میکنند.
کارت دیگری که نصب کردید اگر همین مدل بوده که یعنی این گرافیکی قبلی خراب هست. ولی اگر مدل دیگر بوده که نمیتوان نتیجه ای گرفته چون درایور آنها متفاوت هست و ممکنه نصب درایور کارت اصلی پیش نیاز یا روشی دارد.

گاهی بعضی دو گرافیکه ها یا حتی تک گرافیک ها با درایور یک مدل دیگر میبینی درست کار میکنه! (معمولا در لپ تاپ ها پیش میاد) حالا نمیدونم اینها تقلبی هستند یا کارخانه چنین باگی داده!

به هر حال خیلی دلایل میتونه داشته باشه شما فعلا از نظر نرم افزاری مطمئن شو اگر مشکلی نبود حتما کارتت خرابه دیگه!
اگر قدیمی هست روی همون xp با درایور اصلی که روی سی دی خودش بوده تست کن!

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,947
مادربرد[h=1]775Dual-VSTA[/h][h=2]Asrock ایا ممکنه که مادربرد این کارت رو ساپرت نکنه؟[/h]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw
بالا