آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: کدام اهمتر دیجیتال اتو رنج در اتصال اشتباه مقاومت بالایی دارد؟

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
باسلام

یعنی اهمتر فلوک 179 نشتی خازن را هم نشان میدهد یعنی ESR متر دارد

به نام خدا
دوست عزیز این اهمتر های بالای صفحه یه بارگراف دارن که نشتی دیود و نیمه هادی ها را نشون میدهد .
ولی برای خازن نمیتواند نشتی را نشان دهد

mohamad.22

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-04-29
294
945
Rasht
سلام ،من تا الان چند تا اهمتر سوزانده ام ، توی این ارزان قیمتها VICTOR مدل VC97 دو ساله دارم چند بار اشتباهذزده ام خوب کار میکنه.

پیوست‌ها

• 1.8 مگابایت بازدیدها: 125

Arash44

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-29
386
2,861
سلام ،من تا الان چند تا اهمتر سوزانده ام ، توی این ارزان قیمتها VICTOR مدل VC97 دو ساله دارم چند بار اشتباهذزده ام خوب کار میکنه.
بادرود - حق با شماست بنده نیز چند تا میتر سوزندم (دیجیتال) اما یه VC97 خریدم تا آلان چند بار اشتباهی زدم اما سالم مونده . زمانیکه میخواستم بخرم فروشنده این مدل توصیه کرد حتی گفت اگه روی اهم باشه بزنی به 220 خراب نمیشه . اما بین میتر های انالوگ یه هیوکی 3007 ژاپنی دارم که از سال 65 تا حالا بخوبی و بدون خطا داره کاره میده.

سلام:
اینم نظر منه 35 سال پیش من سابقه داره در نوع خود بهترین دقت و محافظت های لازم را دارد .
Hioki 3200-​

hidden content may not be quoted

سلام:
اینم نظر منه 35 سال پیش من سابقه داره در نوع خود بهترین دقت و محافظت های لازم را دارد .

سلام رحمن بر شما استاد عزیز و نازنین

ببخشید اینجا میپرسم
سال 65 من این اهم متر رو خریدم 5700 تومان
عالی بوده و هست
اما یک بار تو رنج میلی ولت زدم به ولتاز بالا و فیوزش سوخت اما پس از تعویض فیوز شماره روی دیسپلی در حالت تست دیود که باید ولتاژ یک باطری قلمی رو نشون بده نصف شد و همه کار انجام میده فقط مصرف باتریش چند ده برابر شده اگه ممکنه شما و یا عزیزان مطلع حقیر را راهنمایی بفرمایید
حدسم اینه که فقط یک دیود باید خراب شده باشه و افت ولتاژ حدود 0.7 ایجاد میکنه ولی با تلاش زیاد سالها قبل پیداش نکردم
اجرکم الی الله العزیز الحکیم

بالا