آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بالا نیامدن مادربرد asus مدل p8h61-mlx r2.0

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
با سلام
مادربرد فوق لوگوی اول asus میاد و وارد setup میشه حتی اگه از روی سی دی بوت کنید پیغام میده اما بعد از اون دیگه صفحه مشکی میشه
بایوس رو پروگرام کردم جواب نداد
تمام قطعات جانبی رو جدا کردم
سیستم اصلن هنگ نیست و وارد setup میشه هیچ قطعه ای هم روی مادربرد داغ نمیشه بیش از اندازه
دوستان راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
پیغامش چیست؟چه کارهایی انجام دادین؟دیباگر بزن چه کدی رو نشان میدهد؟اینا رو بنویس تا با بسم الله شروع کنیم

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
با سلام
احتمالا منظورشون پیغام بوت از روی سی دی هست .دوست خوبم شما با هارد هم که امتحان می کنی همینطوری صفحه مشکی نشون می ده ؟
شما باتری بایوس رو چک و در صورت نیاز تعویض کنید ، با یه پاور دیگه تست کنید .CPU و RAM و کارت گرافیک رو هم تعویض و تست کنید ،مادربرد و اسلات ها رو شستشو و تمیز کنید ،هیت سینک ها و فن CPU رو چک و در صورت خشک شدن یا از بین رفتن،خمیر سیلیکون بزنید.منتظر اعلام نتیجه

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام مجدد
جناب غفور
پیغام خاصی نمیده دیباگر کد بالا آمدن ویندوز رو نشون میده و تو بوت شدن هیچ مشکلی نداره
جناب cybernova
بله دوست عزیز با هارد هم همین صفحه مشکی رو نمایش میده
باتری بایوس تعویض شد
پاور ، رم ، cpu و فن و با کارت گرافیک آنبرد خود مادربرد و یه گرافیک دیگه تست شده بازم مشکل پاربرجا بود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
موقع بوت شدن روی چیپ ها فشار بیارید ،در ضمن پایه ها رو از نظر سولفاته شدن هم بررسی کنید .

driver1224

کاربر
2009-02-28
2
0
با سلام
مادربرد فوق لوگوی اول asus میاد و وارد setup میشه حتی اگه از روی سی دی بوت کنید پیغام میده اما بعد از اون دیگه صفحه مشکی میشه
بایوس رو پروگرام کردم جواب نداد
تمام قطعات جانبی رو جدا کردم
سیستم اصلن هنگ نیست و وارد setup میشه هیچ قطعه ای هم روی مادربرد داغ نمیشه بیش از اندازه
دوستان راهنمایی کنید

سلام
مشکل منم همینه و انگار کلاک سی پی یو رو نمیتونه تشخیص بده

بالا