آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ژنراتور چیست؟ وچگونه کار می کند؟

6280078

کاربر
2009-08-12
1
1
سلام بنده به دنبال اطلاعاتی درباره نصب راه اندازی وحفاظتها و اصول تعمیر دیزل جنراتورها هستم
تشکر میکنم اگر دوستی در این زمینه کمکم کند.
d_taremian@yahoo.com

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pedram

sercani

کاربر vip
کاربر
2010-01-03
3
0
از مطالب ارائه شده متشكرم . اگر من اطلاعات كاملتري در خصوص نحوه عملكرد ژنراتور بخواهم از چه منبعي مي توانم استفاده نمايم. لطفاض راهنمايي فرماييد. زيرا اين موضوع اضطراري است. متشكرم

رسول21

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-09-04
200
409
با سلام و خسته نباشید
با احترام خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که هم من جدیدا وارد کار تعمیر و نصب انواع ژنراتور شدم.اگه لطف کنید ومطالب مفید و تجربیات خودتون رو در اختیار من بزارید ممنون میشم
ادرس ایمیل من alirezarahmani23@yahoo.com

matana

کاربر
2008-11-08
1
0
ضمن عرض ادب
در صورت امكان در ارتباط با تعميرات ديزل ژنراتوها، ساختمان ژنراتورها و پانل و مدارات آن مطالبي براي اينجانب نيز ارسال كنيد.
با تشكر showan2710@yahoo.com

r.m405

کاربر
2012-04-01
11
16
سلام دوست عزیز
بنده مدتی در کار نصب وتعمیر وراه اندازی انواع دیزل زنراتور فعالیت می کردم اگر مایل بودید مقداری از تجارب و نقشه ها وجزییات را اگر مفید باشد قرار دهم در صورت تمایل توسط ایمیل بنده اطلاع دهید

سلام و خسته نباشید اول اینکه چرا ایمیل خود را وارد ننموده اید و دوم اینکه در تایپیک قرار دهید تا دوستان دیگر که نیاز دارند استفاده کنند با تشکر

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
دوست عزيزم جناب اسدي توضيح مناسبي دادند.اگر شما مبناي تيوري را ميخواهيد.بسيار خلاصه ومفيد فرمودند ودياگرام كه قرار دادند هم بسيار گويا هست.ولي اگر اطلاعات موتور ديزلي را بخواهيد شما بهتره از يك مكانيك ماشين ديزل سوال كنيد.چون بسيار پيچيده هست.موتور هاي ديزل در واقع يك دوره بسيار فشرده دارد.وزمان اموزش ان به دو الي سه سال كار وتجربه نياز هست.حال موتور ژنراتور كمي متفاوتر از ديزلهاي صنعتي ديگر مثل كاميونت وديگر موتورهاي ديزلي هست.من فكر ميكنم اگر در اين خصوص ميخواهيد فعاليت كنيد.در هر دو مورد چه قسمت ژنراتور وتابلوهاي صنعتي وچه موتور ديزل نياز به تجربه بسيار قوي هست.در ضمن براي هر كدام يك متخصص جدا دارند.يعني ممكن نيست.هم مكانيك ديزل ژنراتوري باشيد.وهم در بخش ژنراتور استاتور وتوربين توليد برق فعال باشيد.تقريبا غير ممكن هست.ويا نادر شايد؟...
سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras
بالا