آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: سرویس و راه اندازی کولر گازی ال جی مدل Plasma Gold

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
درود بر همه دوستان
به تازگی وارد مغازه جدیدی شده ام که دارای کولر گازی ال جی مدل Plasma Gold میباشد
کولر فوق از پارسال تابستون تا به حال روشن نشده بود که بنده روشنش کردم
متاسفانه علی رغم پایین آوردن درجه بوسیله کنترل باد خنکی نمی آید و انگار فقط فن کار میکند و بس !
تا به حال کار سرویس این گونه کولرها را انجام ندادم و تا دلتون بخواد کولر آبی انجام دادم :)
با این وصف دوستی دارم که میگفت قطعه ای درون آن است که باید تعویض کنی و یه شستشویی بهش بدی
حال نمیدانم چیکار کنم تا دما را پایینتر بیارم تا مثل یخچال باد خنک تولید کنه
دوستان خوشحال میشم راهنمایی کنند
سپاس

تصویری از کولر فوق
1329406827_315348104_1-Pictures-of--16-FEB-2012-2-ton-LG-PLASMA-GOLD-MODEL-LS-T246CAG-FOR-SALE.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pouya3125

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
درود بر همه دوستان
به تازگی وارد مغازه جدیدی شده ام که دارای کولر گازی ال جی مدل Plasma Gold میباشد
کولر فوق از پارسال تابستون تا به حال روشن نشده بود که بنده روشنش کردم
متاسفانه علی رغم پایین آوردن درجه بوسیله کنترل باد خنکی نمی آید و انگار فقط فن کار میکند و بس !
تا به حال کار سرویس این گونه کولرها را انجام ندادم و تا دلتون بخواد کولر آبی انجام دادم :)
با این وصف دوستی دارم که میگفت قطعه ای درون آن است که باید تعویض کنی و یه شستشویی بهش بدی
حال نمیدانم چیکار کنم تا دما را پایینتر بیارم تا مثل یخچال باد خنک تولید کنه
دوستان خوشحال میشم راهنمایی کنند
سپاس

تصویری از کولر فوق
مشاهده فایل‌پیوست 92021

شما ابتدا آمپر دستگاهتونو اندازه بگیرید ببینید اصلا کمپرسور توی مدار میاد ( درصورت کار کرد فن تقریبا 1 الی 2 آمپر و با کارکرد کمپرسور حداقل 10 آمپر برق مصرف میکنه)
اگر کمپرسور توی مدار نمیاد احتمال خرابی خازن وجود داره
اگر کمپرسور توی مدار میاد و آمپر دستگاه کمتر از آمپر حک شده روی دستگاه هستش احتمال کم بودن گاز زیاده
برای بهره مند شدن از بازده بالای دستگاه باید فین های اواپراتور و کندانسر رو تمیز کنید

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
شما ابتدا آمپر دستگاهتونو اندازه بگیرید ببینید اصلا کمپرسور توی مدار میاد ( درصورت کار کرد فن تقریبا 1 الی 2 آمپر و با کارکرد کمپرسور حداقل 10 آمپر برق مصرف میکنه)
اگر کمپرسور توی مدار نمیاد احتمال خرابی خازن وجود داره
اگر کمپرسور توی مدار میاد و آمپر دستگاه کمتر از آمپر حک شده روی دستگاه هستش احتمال کم بودن گاز زیاده
برای بهره مند شدن از بازده بالای دستگاه باید فین های اواپراتور و کندانسر رو تمیز کنید
درود بر شما
دوست گرامی بابت پاسخ شما تشکر میکنم
خازن را در آوردم و پیش دوستم که تعمیرکار قدیمی کولر - یخچال و امثال اینهاست بردم
تست کرد گفت سالمه
وقتی از مغازه کولر را روشن میکنم مدت زیادی هم روشن میمونه و خاموش نمیشه اما باد خنک نمیده
در بالای پشت بام فن و مخزن ها به همراه خازن وجود دارد آیا میتونم اونا را باز کنم و بطور کامل بیارم نزد تعمیرکار تا گازش رو پرکنه یا باید تعمیرکار بیاد اونجا؟
تصاویری بپیوست ارائه گردیده است
فرمودید " برای بهره مند شدن از بازده بالای دستگاه باید فین های اواپراتور و کندانسر رو تمیز کنید

منظورتان را متوجه نشدم

سپاس

IMAG0141.jpg

IMAG0144.jpg

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
درود بر شما
دوست گرامی بابت پاسخ شما تشکر میکنم
خازن را در آوردم و پیش دوستم که تعمیرکار قدیمی کولر - یخچال و امثال اینهاست بردم
تست کرد گفت سالمه
وقتی از مغازه کولر را روشن میکنم مدت زیادی هم روشن میمونه و خاموش نمیشه اما باد خنک نمیده
در بالای پشت بام فن و مخزن ها به همراه خازن وجود دارد آیا میتونم اونا را باز کنم و بطور کامل بیارم نزد تعمیرکار تا گازش رو پرکنه یا باید تعمیرکار بیاد اونجا؟
تصاویری بپیوست ارائه گردیده است
فرمودید " برای بهره مند شدن از بازده بالای دستگاه باید فین های اواپراتور و کندانسر رو تمیز کنید

منظورتان را متوجه نشدم

سپاس

مشاهده فایل‌پیوست 92298

مشاهده فایل‌پیوست 92299

شما اول باید محل نشتی رو پیدا کنید بعد برید شارژ گاز کنید
بهتره یه تعمیرکار بیاد بالا سر دستگاه تا رفع عیب کنه
موفق باشی

بالا