آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

وات متر ديجيتالي با نمايشگر lcd

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,543
با سلام :
پروژه كاملي و جالبي از يك وات متر ديجيتالي با نمايشگر LCD به همراه فايل هاي HEX ASM. LCD.MICRO و شماتيك و نمونه ساخته شده .
امكانات :

با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 47.1 کیلوبایت بازدیدها: 1,089

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,543
واتمتر ديجيتالي با lcd

با سلام :
اين هم ورژن بالاتري با امكانات بيشتر از همون طرح {واتمتر ديجيتالي با نمايشگر lcd }
امكانات اضافه شده :

با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

استاد

کاربر
2010-01-21
77
367
سلام دوست گرامی
من یک مدار واتمتر برای تست ظرفیت باطر ی تا حداکثر800آمپر نیاز دارم برای یک کارصنعتی لازمش دارم آیامداری موجود دار ی که نیازم راجوابگوباشد لطفا دراین مورد راهنمایی بفرمایید البته من قبلا واتمتر نوری ازنوع آنالوگ آن رادیده ام متشکرم:174:

bluejob

کاربر
2011-03-12
20
106
سلام
با تشکر از استاد بابت فایل ها

آیا برنامه ای هم دراختیار دارید که cos Q یا اصطلاحا ضریب قدرت رو محاسبه کند ؟ (ترجیحا کد سی یا بیسیک)
توضیح اینکه برای محاسبه توان ac (توان راکتیو و اکتیو) به محاسبه این پارامتر نیاز است

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,543
سلام
با تشکر از استاد بابت فایل ها

آیا برنامه ای هم دراختیار دارید که cos Q یا اصطلاحا ضریب قدرت رو محاسبه کند ؟ (ترجیحا کد سی یا بیسیک)
توضیح اینکه برای محاسبه توان ac (توان راکتیو و اکتیو) به محاسبه این پارامتر نیاز است

با سلام :
لطفا درخواست نرم افزار را در تاپیک و بخش مربوطه مطرح نمایید و احتمالا در همون بخش >> اموزش گام به گام معرفی نرم افزار ها ..... نرم افزارهایی موجود باشند که همچنین قادر هستند کسینوس فی را نیز براتون محاسبه کنند .
لینک مطلب : [hide] http://www.irantk.ir/irantk120/ [/hide]
اگر مشکلی داشتین همونچا مطرح کنید .
اینجا هم سری بزنید : [hide] http://www.irantk.ir/irantk19959/#post107299 [/hide]
موفق باشید .

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
با سلام درمدار وات متر بالایی منظور ازوات قدرت فرستنده هاست:nevreness:

سلام
کار وات متر اندازه گیری توان خروجی فرستنده (ترانزیستور RF) که از انتن انتشار پیدا میکند است .

آخرین ویرایش:
بالا