آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن لپ تاپ دل latitude D600

ahwaz 91

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-06-21
505
958
دوست خوبم ،اون قطعه ای که شما می فرمائید دیود شاتکی است .در ضمن یه خواهش از دوستان دارم و اون اینکه بهتر نیست هنگام سئوال پرسیدن در مورد مثلا ولتاژ موجود بر روی کلید پاور ،مقدار استاندارد اون هم ذکر بشه یا دیگر موارد.فکر می کنم اینطوری هم پست های اضافی بوجود نمیاد و هم اینکه در وقت صرفه جوئی می شه و مطالب بعد از حل مشکل قابل استفاده تر می شن .

دوست عزیز اگه اولین پست رو مطالعه کرده باشین نوشته شده که دیود تعویض شده و همچنین باپرسیدن سوال فهمیدیم Vcc bios موجوده پس تااینجا مطمئن شدیم ولتاژها تکمیل هستن و مدار شورت نیست همچنین شما استاد بنده هستین و ما اینجا دور هم امده ایم تا این مشکل رو حل کنیم :bs_iloveyou:

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست عزیز شما خود سوئیچ پاور رو هم چک کن تا از سلامت خود سوئیچ هم مطمئن شوید .از فایل بایوس مطمئن استفاده کنید .در ضمن اگر LED ها چشمک می زنند ،حالت چشمک زدن اونها رو هم مرقوم بفرمائید .موفق باشید

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست عزیز اگه اولین پست رو مطالعه کرده باشین نوشته شده که دیود تعویض شده و همچنین باپرسیدن سوال فهمیدیم Vcc bios موجوده پس تااینجا مطمئن شدیم ولتاژها تکمیل هستن و مدار شورت نیست همچنین شما استاد بنده هستین و ما اینجا دور هم امده ایم تا این مشکل رو حل کنیم :bs_iloveyou:

با سلام،خواهش می کنم دوست خوبم،شما تاج سری .بله پست ها رو خونده بودم منتهی یه سوء تفاهم در مورد شناسائی قطعه شده بود برا همین منم اسم قطعه رو ذکر کردم وگرنه قصد جسارت یا تکرار مطلبی رو نداشتم.در ضمن منظور من از ذکر مقادیر استاندارد ،کلی بود نه فقط در مورد این پست که وقتی دوستان و اساتید راهنمائی می کنن مثلا اینطوری بپرسن که رو فلان قسمت چه ولتاژی دارید ؟( مقدارش باید 3.3 ولت یا ...... باشد ) .ممنون از توجهتون .

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ahwaz 91

hossein1354

کاربر vip
کاربر
2010-05-03
229
263
زمین خدا
سویچ سالم موقعی که ولتاژ روی سویچ را می گیرم و سویچ را فشار می دهم ولتاژ صفر می شود که این دلیل سالمی سویچ است led چشمک نمی زند فایل بایوس از سایت در قسمت بایوس گرفتم

بالا