آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: اتصال اینترنت wifi تبلت لنوو A3000

h.ghaznavi

کاربر
2012-10-21
78
439
با سلام
ما تو شرکت اینترنت وایرلس داریم و همه ی pcها و لپ تاپ ها به خوبی به اینترنت وصل هستن و مشکلی ندارن. اما وقتی با تبلت وصل می شیم گاهی اینترنت داره و گاهی نداره. یعنی یکبار وصل می شیم علامت وای فای بالای صفحه آبی رنگه و اینترنتش هم وصله اما باز قطع که میشیم دوباره اینترنت نداره!! البته بیشتر اوقات اینترنت ندارن و علامت وای فای بالای صفحه خاکستریه. تو شرکت 3 تا تبلت لنوو A3000 داریم و این مشکل رو هر سه دارن.
لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,271
ایران
باسلام
مودم وایرلستان چه برند و مدلی است ممکن است توان خروجی آنتن وای فایتان ضعیف باشد

soltan54

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-08-02
826
6,244
شمال ایران
من با سیرا همچین مشکلی داشتم با تغییر تنظیمات حفاظتی مودم برطرف شد. به این شکل که تنظیمات روی wps2 بود و حتما باید دکمه مربوطه را روی مودم میزدم و روی تبلت هم دکمه ای به شکل دو فلش در جهت مخالف هم را میزدم خودش متصل میشد. در این حالت دیگر هیچ دستگاهی قابلیت اتصال به مودم را نداشت حتی با کابل

h.ghaznavi

کاربر
2012-10-21
78
439
دوتا مودم وایرلس یکی تی پی لینک و یکی دیگه گلدنت رو با یه سیم صد متری به هم وصل کردیم و فروشگاه و دفتر رو شبکه کردیم. مشکل آنتن نیست چون کیفیت آنتن رو خوب نشون میده (135 مگ) و لپ تاپ ها هم مشکلی ندارن

h.ghaznavi

کاربر
2012-10-21
78
439
من با سیرا همچین مشکلی داشتم با تغییر تنظیمات حفاظتی مودم برطرف شد. به این شکل که تنظیمات روی wps2 بود و حتما باید دکمه مربوطه را روی مودم میزدم و روی تبلت هم دکمه ای به شکل دو فلش در جهت مخالف هم را میزدم خودش متصل میشد. در این حالت دیگر هیچ دستگاهی قابلیت اتصال به مودم را نداشت حتی با کابل
اگه منظورتون نوع پسورد وایرلس هست که مال من روی wpa-psk/wpa2-psk تنظیم هست و نیازی به زدن کلید نداره، حالا بازم تغییرش میدم ببینم نیتجه چی می شه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

h.ghaznavi

کاربر
2012-10-21
78
439
نوع پسورد رو هم تغییر دادم wpa, wpa2 تغییری حس نشد
لطفا راهنمایی کنید

SSAzad

کاربر
2016-02-27
1
0
منم دوتا لنوو A3000 دارم و همین مشکل رو دارم. وقتی تازه مودم رو روشن میکنم علامت وای فای بالا آبی هست ولی یک مدت که میگذره خاکستری میشه و دیگه قطع میشه، مجبورم دوباره مودم رو خاموش روشن کنم تا وصل بشه یعنی کل روز اگه بخوام با تبلت کار کنم این داستان رو دارم. ممنون میشم کسی کمک کنه

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام

تبلتها رو با یه رام اصلی فلاش نمایید

بالا