آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: از کار افتادن وایفای مودم tp-link

xanyar

کاربر
2014-05-24
5
30
سلام دوستان
من تازه واردم و این اولین پستم هست امیدوارم اگه تکراری هست یه هر مشکل دیگه ای به بزرگی خودتون ببخشید چون خیلی عجله ای هست.
من امروز هر کار می کنم نمیتونم به وایفای مودمم وصل شم اصلا پیداش نمی کنم . با چند لپ تاپ و چند موبایل تست کردم نشد. مودم رو ریست هم کردم باز نشد. خیلی جالبه اصلا قسمت وایرلس توی صفحه کانفیگ مودم بغل اینترنت و لن غیب شده هر کاری هم میکنم بر نمی گرده انگار مودم از اول وایفای نداشته.
چیکار کنم الان؟ مگه میشه ریسیت سخت افزاری هم کنم ولی صفحه وایرلس مودم بر نگرده؟ داریم همچین چیزی مردم؟:apologetic::48000000:

آخرین ویرایش:

xanyar

کاربر
2014-05-24
5
30
ممنون از پاسخگویی سریع
مدل مودم TP-LINK TD-W8901G هست.
آخه وقتی مودم رو ریست میکنم دیگه کانیفیگی نمیمونه تا بلنگه. اصلا صفحه تنظیمات وایرلس مودم غیب شده.
همین الان آپدیت کردم هیچ فرقی نکرده.
سوال من اینه چه جوری صفحه تنطیمات مربوط به وایرلس غیب شده؟ قدیما زیر شاخه اینترفیس سه تا تب بود اینترنت و لن و وایرلس الان وایرلس کجا رفته؟؟؟
8pic.ir/images/53683407748190144280.png

آخرین ویرایش:

xanyar

کاربر
2014-05-24
5
30
ممنون رضا جان از پاسخت
با عرض معذرت من تو فهم همین یک خط موندم چه برسه به باز کردن مودم و تعمیرات. اینکه اینجا و توی این انجمن نوشتم معنیش این نیست که من تعمیر بلدم و تنها دلیل پیدا نکردن هیچ موضوعی شبیه این توی نت چه فارسی و چه انگلیسی بود.
اصلا نمیدونم قضیه چی هست فقط اگه مطمئن شم مشکل سخت افزاری هست خیالم راحت میشه.
حالا ممکنه سخت افزاری باشه؟

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیز قبل از هر کار یکبار کش ودی ان اس موررگرت رو پاک بعد مودم رو هم ریست دستی سخت افزاری کن بعد دوباره از کوئیک استارت کانفیک کن اگه بازم نبود بدون شک مشکلت سخت افزاری که برای شروع هم باید با دامپ فلش اغاز کنید ولیاول مراحلی که عرض کردم رو کامل انجام بده و اطلاع دهید

xanyar

کاربر
2014-05-24
5
30
درود دوست عزیز قبل از هر کار یکبار کش ودی ان اس موررگرت رو پاک بعد مودم رو هم ریست دستی سخت افزاری کن بعد دوباره از کوئیک استارت کانفیک کن اگه بازم نبود بدون شک مشکلت سخت افزاری که برای شروع هم باید با دامپ فلش اغاز کنید ولیاول مراحلی که عرض کردم رو کامل انجام بده و اطلاع دهید

سلام دوست عزیز
ببخشید که دیر شد داشتم ویندوز عوض می کردم.
با عوض کردن ویندوز هم نشد که بشه. راههایی هم که شما گفتید رفتم بازم نشد.:11685:
کم کم دارم مطمئن میشم سخت افزاری هست و قسمت وایرلس مودم از کار افتاده. این تب وایرلس غیب شده.
جالبه از کوئیک ویزارد که میرم همه تنظیمات سیو میشه و اینترنت راه میافته ولی قسمت وایرلس انگار نه انگار اسم رو عوض می کنم غیر فعالش میکنم پسورد میدم ولی اصلا تغییری نمیکنه این چراغ وامونده وایرلس خاموش نمیشه و ثابت وایستاده داره منو مسخره می کنه.
خسته ام کرده دیگه بی خیالش شدم فردا اول وقت میرم یه مودم دیگه میگیرم خلاص."hurra"

mj_blue

کاربر
2013-02-20
331
1,629
اهواز
ممنون رضا جان از پاسخت
با عرض معذرت من تو فهم همین یک خط موندم چه برسه به باز کردن مودم و تعمیرات. اینکه اینجا و توی این انجمن نوشتم معنیش این نیست که من تعمیر بلدم و تنها دلیل پیدا نکردن هیچ موضوعی شبیه این توی نت چه فارسی و چه انگلیسی بود.
اصلا نمیدونم قضیه چی هست فقط اگه مطمئن شم مشکل سخت افزاری هست خیالم راحت میشه.
حالا ممکنه سخت افزاری باشه؟
دوست من وقتی مودم جدید گرفتی اینو باز کن و سعی به تعمیرش کن
اگر ترس از باز کردن قطعه داشته باشی هیچ وقت چیزی یاد نمیگیری

بالا