آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: هنگ کردم مین برد P5VDC-MX بعد از چند دقیقه

pedro121

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-04-29
750
3,874
گلستان-مینودشت
سلام مین برد فذکور تصویر داره ولی بعد از جند پانیه هنگ میکنه البته یه فت هست که خیلی داغ میکنه تو عکس مشخصه با همون مدل که داشتم سالمم بود عوضش کردم بازم داغ میکنه! اینم عکسش
1.jpg

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
سلام مین برد فذکور تصویر داره ولی بعد از جند پانیه هنگ میکنه البته یه فت هست که خیلی داغ میکنه تو عکس مشخصه با همون مدل که داشتم سالمم بود عوضش کردم بازم داغ میکنه! اینم عکسش
مشاهده فایل‌پیوست 91306
درود
دوست عزیز در این 1 ماهه چنیدین مادربرد برایم آوردند که همگی به چیپ ختم میشد و با آپدیت و تعویض بایوس نیز همچنان در صفحه اول گیر میکرد و معمولا هم چیپ جنوبی بود
مسیر فتی که فرمودید داغ میکند را تعقیب کنید ببینید با کدام آیسی یا چیپ در ارتباط است
نتیجه را اعلام کنید
با تشکر

عصر ارتباط

کاربر
2011-12-04
164
749
مشهد
مشاهده فایل‌پیوست 91306

با سلام دوست عزیز همینطور که در عکس برای شما مشخص کردم خازنهای کنار ریگلاتورها راعوض کنید درضمن خازنهای روی کارت گرافیک هم برسی شود بعد جواب را اطلاع دهید

پیوست‌ها

• 135.1 کیلوبایت بازدیدها: 80

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیزskycity اگر مادربرد شما تو صفحه لوگو گیر میکند و بامراحلی که فرمودین مشکلتون رفع نگردید به شما باید بگویم که آی سی suond رو تعویض نمایید که بیشتر در مدل مادبردهای ایسوس به این مشکل بر می خورد بنده چندین مادربرد به کمک دوستان انجمن توانسته ام چندین مادربرد رو با همین روش تعمیر کنم و آخرین مادربردی که توسط بنده تعمیر شد چند پیش مدل asus p5-kplse بود./.

pedro121

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-04-29
750
3,874
گلستان-مینودشت
دوست عزیزskycity اگر مادربرد شما تو صفحه لوگو گیر میکند و بامراحلی که فرمودین مشکلتون رفع نگردید به شما باید بگویم که آی سی suond رو تعویض نمایید که بیشتر در مدل مادبردهای ایسوس به این مشکل بر می خورد بنده چندین مادربرد به کمک دوستان انجمن توانسته ام چندین مادربرد رو با همین روش تعمیر کنم و آخرین مادربردی که توسط بنده تعمیر شد چند پیش مدل asus p5-kplse بود./.

من تا الان همجین چیزی نشنیده بودم امیدوارم درست باشه!

SkyCity

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-23
975
3,882
021
امیدوارم نباش بلکه مطمئن باش،چون عملی شده و جواب گرفته شد.

درود
ایراد هایی که من داشتم اکثرا پل جنوبی بود
با هیت راه افتادند
آیسی صدا را من هم تا بحال نه برخورد کرده بودم و نه شنیده بودم !
با تشکر

بالا