آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: با وصل كردن هارد 1 ترا سيگيت به سيستم ، صفحه لوگو مادربرد هنگ ميكنه

soheil8923

کاربر
2013-10-19
122
131
سلام دوستان يك هارد 1 ترا سيگيت دارم كه با وصل كردن به سيستم وروشن كردن سيستم بلا فاصله در صفحه آغازين مادربرد در صفحه آرم مادربرد(ايسوس)هنگ ميكنه وهيچ اتفاقي نيميوفته اما با جدا كردن هارد سيستم مراحل آغازين رو طي ميكنه بدون مشكل
ممنون ميشم كمكمك كنيد

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
سلام دوستان يك هارد 1 ترا سيگيت دارم كه با وصل كردن به سيستم وروشن كردن سيستم بلا فاصله در صفحه آغازين مادربرد در صفحه آرم مادربرد(ايسوس)هنگ ميكنه وهيچ اتفاقي نيميوفته اما با جدا كردن هارد سيستم مراحل آغازين رو طي ميكنه بدون مشكل
ممنون ميشم كمكمك كنيد
درود
با یه هارد دیگه تست بگیرید
همچنین همین هارد 1 ترا بایت را روی سیستمی (ترجیحا جدیدتر) تست بگیرید

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب دوست عزیز بعضی هاردها نیاز به آپدیت فریمور دارند.و در اثر اپدیت نشدن گرفتار مشکلاتی از قبیل دیتکت و بد سکتور میشن. متاسفانه بازهم هارد بدون مشخصات کامل ذکر شده.لطفا مشخصات هارد رو برامون بذارید. با تشکر

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
ممنون ميشم كمكمك كنيد
دوست عزیز
شما ابتدا باید از سلامت هارد اطمینان پیدا کنید
برای این کار هارد رو از طریق مبدل usb به سیستم متصل یا به عنوان هارد دوم روی سیستم دیگه نصب کنید
در قدم بعدی با استفاده از نرم افزار HDD sentinel سلامت هارد رو چک کنید

soheil8923

کاربر
2013-10-19
122
131
جالب اينه اين هارد رو رويه يك سيستمه ديگه خيلي راحت جواب ميده بدون مشكل.يك هارده ديگه رويه اين سيستمه گذاشتم اونم راحت جواب داد

مشخصاتش اينه
seagate 7200.12

آخرین ویرایش توسط مدیر:

soheil8923

کاربر
2013-10-19
122
131
سلام بایوس مین برد رو پروگرم کن انشا ا... حل میشه من مورد مشابه داشتم حل شد
راستي مين بوردش h61 m-e ايسوس هست از سايت بايوسشو گرفتم 8 مگ بود آبديت كردم ام مين برده بالا نيومد ممنون ميشم راهنمايي كنيد

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام وادب دوست عزیز منظور از مشخصات هارد SN و model یا part no و همینطور firmware هارد هستش. کلا مشکلتون رو کامل بیان نمیکنید و هنوز از مراحل اولیه رد نشده اید سراغ کار دیگه ای میرید.مثلا آیا هارد را تازه میخواهید ببندید یا قبلا کار میکرده الان اینطور شده.شما وقتی رو سیستم دیگه ای میزارید بعنوان هارد دوم گذاشتید یا روش ویندوز نصب کردید.ایا با نرم افزار تست هارد تست کردید روی سیستم دیگه یا نه و.......... متاسفانه از دادن حداقل اطلاعات دریغ میکنید و در خواست کمک دارید. دادن اطلاعات دقیق توسط شما باعث میشه در سریعترین زمان ممکن مشکلتون حل بشه و تاپیکهای اضافه و بی ارزش تولید نشه.همچنین باعث پر بارتر شدن نظرات اساتید بخاطر شرح دقیق کارهایی که انجام شده میشه. عذر خواهی میکنم بابت جسارت تشکر واحترام.

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز شما وقتی که سیتمتون تو صفحه لوگو گیر میکند و با برداشتن هارد مشکلتون رفع شده چرا بایوس مادربردتون پروگرم کردین؟این مشکل برمیگرده به خود هارد،شما باید رو خود هارد تحلیلات ممکن رو انجام می دادین که بر میگرده به:
فریمویر هارد تعویض شود
بدسکتور داشتن هارد
تغذیه هارد که اصولا دیود های هارد تست شود

soheil8923

کاربر
2013-10-19
122
131
دوست عزیز شما وقتی که سیتمتون تو صفحه لوگو گیر میکند و با برداشتن هارد مشکلتون رفع شده چرا بایوس مادربردتون پروگرم کردین؟این مشکل برمیگرده به خود هارد،شما باید رو خود هارد تحلیلات ممکن رو انجام می دادین که بر میگرده به:
فریمویر هارد تعویض شود
بدسکتور داشتن هارد
تغذیه هارد که اصولا دیود های هارد تست شود
آخه هارد رو رو سيستمه ديگه تست كردم مشكلي نداره.

بالا