آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نقشه و سرويس امپلي فاير {اسپيكر كامپيوتر }

ROHOLLA REZ

کاربر
2013-03-18
12
63
با سلام استاد سال نوتون مبارک باشه . یک سوال وقتی که اسپیکر رو روشن میکنم کامپیوتر ری استارت میکنه .آیا میتونم روی کلید اسپیکر خازن عدسی و یا جرقه گیر نصب کنم تا جلوی جرقه ای که در حین روشن شدن اسپیکر به وجود میاد جلو گیری کنم .ممنون

yahooooo

کاربر
2008-04-10
4
10
من برد آمپلی فایر 500 وات خریدم اما پنانسیومتر واسه تنظیم صدا نداره و من یه 50 کیلو دوبل گذاشتم روش اما صدا فقط 10% کم میشه و فوث العاده صدا بالاست
یعنی به کامپیوتر که وصل میکنم مجبورم صدای کامپیوتر رو خیلی بیارم پایین
باید چه کار کنم

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
من برد آمپلی فایر 500 وات خریدم اما پنانسیومتر واسه تنظیم صدا نداره و من یه 50 کیلو دوبل گذاشتم روش اما صدا فقط 10% کم میشه و فوث العاده صدا بالاست
باید چه کار کنم

درود دوست عزیز شما از ولوم 20کیلو اونم تو مسیر خروجی صدا باید استفاده کنی ولوم از پیچ تنظیم رو به خودت بگیری وسط میشه خروجی سمت راست ورودی وسمت چپ شاستی اساتید محترم جسارت من و ببخشید موفق باشید

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
باید چه کار کنم

سلام
پتانسیومتر در خروجی ( یعنی قبل از بلندگو ) صحیح نیست و فایده ای نداره و نهایتا دود میشه
اگه نقشه دارید ارسال کنید تا محل پتانسیومتر قابل بررسی و اظهارنظر بشه

سپاس

آخرین ویرایش:

b_cral

کاربر vip
کاربر
2007-03-01
81
100
آذربایجان
با سلام اساتید محترم لطفا اگر نقشه اسمبل باندشارژی نوید مدل 624ubr رو دارین برام ارسال کنین ممنونم به خاطر ماه محرم شدیدا حیاطی هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369
بالا