آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: یخچال و فریزر دوقلوی الکترواستیل

aligoonreza

کاربر
2009-07-06
2
1
سلام . من چهار ماهه که یخچال و فریزر دوقلوی الکترواستیل مدل es24 خریدم . 3 تا سوال دارم .

۱- چرا زیر جا میوه ای آب جمع می شود ؟ ( این یخچال کلا چهار ماهه داره کار میکنه ، تو این چهار ماه که دیگه دچار گرفتگی لوله نمیشه ). البته این آب زیاد نیست ولی به هر حال آب جمع میشه .

۲- روی سقف یخچال و همچنین روی سقف فریزر یک دکمه وجود داره . قسمت ECU . می خواستم بدونم برای چیه ؟ توی دفترچه راهنماش چیزی ننوشته بود . وقتی فشارش میدی یه صدای دینگ میده و همین .

3- صدای فن تو این دوقلوها تقریبا زیاده. فن یخچال بد نیست ولی مال فریزر صداش تقریبا زیاده . باید چیکارش کرد ؟ البته من فکر میکنم که صدای فن باشه . بعید میدونم که صدای کمپرسور باشه. نمایندگی هم اومد دید گفت صداش عادیه . فقط بلدن بیان بگن همه چیز عادیه و یه پول ایاب و ذهاب بگیرن و برن . حالا جدیدا هم زیر جا میوه ای آب جمع میشه . نمیدونم دوباره به نمایندگی زنگ بزنم یا خودم میتونم درستش کنم .

البته ناگفته نماند که از لحاظ زیبایی و برودت و ... چیزی کم نداره . اینو گفتم واسه کسایی که میخوان این مدل الکترواستیل رو بخرن . ولی به هر حال جنس ایرانیه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mrkv2000

hamed9060

کاربر
2014-06-29
4
3
کلا الکترواستیل جنس آشغالیه. دو ساله دارم. یه بار مانیتورش مشکل پیدا کرد(عوض شد). یه روز آب جمع شد(لولش گرفته بوده). حالا هم یخچالش ارور e5 میده. باید یه مدت از برق بکشیش ،بعد بزنی تا کار کنه.:upset:
این انجمن هم ماشاالله همه استاد. هیشکی بلد نیست مشکلش چیه.

• Like

angle_88

کاربر
2014-01-14
15
12
34
قروه
با عرض سلام 'eco مربوط به صرفه جویی هستش.ارور e5 هم مشکل سنسور داره.

• Like

hamed9060

کاربر
2014-06-29
4
3
ممنون angle_88 از پاسختون.
میشه بفرمایین چطور میشه مشکلو حل کرد(e5=مشکل سنسور) ؟
موقعی که اررور e5 میده یخچالو میکشی 3و4 روز کار میکنه،بعد یهو میبینی باز همون اررورو داده.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
باتشکر

• Like

angle_88

کاربر
2014-01-14
15
12
34
قروه
با تعویض سنسور در اواپراتور که به لوله چسبیده و یه فویل آلمینیوم دورش پیچیده شده.اگه جواب نداد بگید که باز راهنمایی کنم

علی 222

کاربر
2014-06-19
57
59
طارم زنجان
با سلام عملا در این فریزر ها با تنظیم دما در حدود -14تا-15 فریزر کم کار کرده و امکان تشکیل برفک کم میشود

• Like

belgacom

کاربر
2012-01-04
120
260
ایران
حامد جان چوخ ممنون کی ایرانی یخچالی هچ اددین-دمین ایستی کور اکن

m_m_e_a_r

کاربر
2014-04-03