آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: هارد مکستور 320 فرمت نمیشود!

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
دوستان یک هارد مکستور دارم که تو بایوس شناخته میشه ولی مشکل عدم فرمت داره و تو SETUP ویندوز تو این مرحله رو صفر درصد قفل میکنه و حتی نتونست فقط 10گیگشو فرمت کنه ! آیا بد سکتور داره و باید برم تو کار HDD REGENERATOR کسی تجربه ای داره کمکی کنه؟ راستی تو بایوس به جای STM3320614AS که رو هارد نوشته STM3320613AS نمایش داده میشد.
24012014520.jpg24012014518.jpg

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
سلام
HDAT2سریعتر اسکن میکنه . منتها فکر میکنم باید شما FIRMWARE رو آپدیت کنین. چون مدل هاردتون بدرستی شناخته نمیشه. و وقتی FIRMWARE سالم نباشه نرم افزار های بدسکتورگیری کمکی به شما نمیکنه.
( لطفا مطمئن شوید که کابل ،پینها و برد هاردتون سالم هستند---برد رو باز کنین و شستشوی کامل انجام بدین لطفا )

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
HDAT2سریعتر اسکن میکنه . منتها فکر میکنم باید شما FIRMWARE رو آپدیت کنین. چون مدل هاردتون بدرستی شناخته نمیشه. و وقتی FIRMWARE سالم نباشه نرم افزار های بدسکتورگیری کمکی به شما نمیکنه.
( لطفا مطمئن شوید که کابل ،پینها و برد هاردتون سالم هستند---برد رو باز کنین و شستشوی کامل انجام بدین لطفا )
سلام
فیرمویر نیست آخه! از کجا باید تهیه کرد؟

reza_biham

کاربر
2010-10-01
113
291
اهواز
HDD Regenerator یه نرم افزار مسوخ شده و چرت و بسار وقت گیر اگه هارد مشگل داشته باشه فشار زیادی بهش میاره ، اگه ادم تصمیم داره کار کنه در این ضمینه باید هزینه کنه نرم افزار sediv یا یا دکتر سویت باید استفاده کنی
هاردت از خانواده سیگیت

آخرین ویرایش:

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
سلام HDD Regenerator خیلی کند کار میکنه 12 ساعت فقط برا اسکن کردن 20 گیگ وقت برد اونم نه تعمیر فقط اسکن خالی! برنامه سریع تری وجود نداره؟:computer:
سلام به شما دوست عزیز
شما از برنامه LOW LEVEL FORMAT استفاده کن .:eek:k:

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
سلام
LOW LEVEL FORMATاطلاعات رو بصورت دائمی از بین میبره ،غیر قابل ریکاوری!!. ومشکل FIRMWARE رو هم حل نمیکنه. صبر کنین لینک دانلود FIRMWAREرو میذارم
اینم لینک دانلود FIRMWARE های شرکت SEAGATE

http://knowledge.seagate.com/articles/en_US/FAQ/207931en?language=en_US
بعد از انتخاب مدل هارد، در صفحه بعدی اطلاعات خواسته شده رو از روی قاب هاردتون وارد کنین .
فایل ISO را دانلود کرده روی یک CDرایت کنین لطفا!! و بعد سیستم رو با این CD لود کنین برای جلوگیری از اشتباهات احتمالی فقط همین هارد به سیستم متصل باشد . بقیه کارها راحت هست.
قبلا از اطلاعاتتون یک بکاپ یگبرین حتما ،حتما !!
( لطفا جای خالی را با کلمات مناسب پر کنین 2 نمره)
ایران ، کوبا ،کره شمالی و سوریه در لیست .......... هستند. باید از ........ ............. استفاده کنین.

آخرین ویرایش:

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
LOW LEVEL FORMATاطلاعات رو بصورت دائمی از بین میبره ،غیر قابل ریکاوری!!. ومشکل FIRMWARE رو هم حل نمیکنه. صبر کنین لینک دانلود FIRMWAREرو میذارم
اینم لینک دانلود FIRMWARE های شرکت SEAGATE

Firmware Updates for Seagate Products
بعد از انتخاب مدل هارد، در صفحه بعدی اطلاعات خواسته شده رو از روی قاب هاردتون وارد کنین .
فایل ISO را دانلود کرده روی یک CDرایت کنین لطفا!! و بعد سیستم رو با این CD لود کنین برای جلوگیری از اشتباهات احتمالی فقط همین هارد به سیستم متصل باشد . بقیه کارها راحت هست.
قبلا از اطلاعاتتون یک بکاپ یگبرین حتما ،حتما !!
( لطفا جای خالی را با کلمات مناسب پر کنین 2 نمره)
ایران ، کوبا ،کره شمالی و سوریه در لیست .......... هستند. باید از ........ ............. استفاده کنین.

سلام
لینکی که گذاشتی فقط آپدیت فیرمویر میده یعنی اگه آپدیتی برا هاردی ارائه نشده باشه از فیرمویر هم خبری نیست برا هارد من پیغام 'No Firmware Found' for my drive میده.:11722: راستی جا خالی اول میشه بهترینها و جا خالی دوم میشه کارت ملی فک کنم!

آخرین ویرایش:

atorpat

کاربر vip
کاربر
2014-03-04
162
289
مشخصات کامل هاردتونو اعلام کنین لطفا!!
نمره شما هم میشه 20. احسنت ...... آفرین ....... بارک الله........... اییوووووووولللل
البته کارت یارانه بهتر جئاب میده!

آخرین ویرایش:
بالا