آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم شناسایی هارد wd توسط سیستم

reza3322

کاربر
2009-10-14
23
26
سلام
هارد اکسترنال 1tb وسترن دیجیتال پاسپورتی بعد از ضربه خوردن توسط کامپیوتر شناسایی نمیشه و بعد از اتصال چراغ هارد چشمک میزنه و ۴ تا بوق شنیده میشه که سه تای اول متوالی و آخری به فاصله یک ثانیه از سه تای اول زده میشه
هارد باز شد و قطعی تو برد ندیدم هد حالت رفت و برگشت داره و چرخش دیسک مشکلی نداره
به نظر شما ایراد کار از کدام قسمت هست؟
سپاس

javadm33

کاربر
2013-05-26
138
179
مشهد
سلام
هارد اکسترنال 500 وسترن دیجیتال پاسپورتی دارم به یو اس بی جلوی یک کیس زدم دیدم بالا نمیاد به پشت کیس زدم دیدم بازم بالا نمیاد تا اینکه کاشف به عمل اومد و دیدم که کابل یو اس بی داخل کیس به یه جای دیگه بغیر از یو اس بی وصله با یه برد دیگه تست کردم جواب داد .توسط کامپیوتر شناسایی نمیشه و بعد از اتصال چراغ هارد چشمک میزنه
به نظر شما ایراد کار از کدام قسمت برد هست ؟
با تشکر

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود
دوست بزرگوار ، تبدیلی که که به هارد وصل است را جدا کنید و با تبدیل دیگری تست بگیرید
همچنین با کابل دیگر هم تست بگیرید در نهایت بروید سرغ هارد
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: javadm33

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
سلام
هارد اکسترنال 500 وسترن دیجیتال پاسپورتی دارم به یو اس بی جلوی یک کیس زدم دیدم بالا نمیاد به پشت کیس زدم دیدم بازم بالا نمیاد تا اینکه کاشف به عمل اومد و دیدم که کابل یو اس بی داخل کیس به یه جای دیگه بغیر از یو اس بی وصله با یه برد دیگه تست کردم جواب داد .توسط کامپیوتر شناسایی نمیشه و بعد از اتصال چراغ هارد چشمک میزنه
به نظر شما ایراد کار از کدام قسمت برد هست ؟
با تشکر

با درود
دوست بزرگوار ، برای هر سوال جدید باید تاپیک جدید ایجاد کنید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: javadm33
بالا