آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مدار دزدگیر سیمی با شرایط خاص

PoisoN

کاربر
2013-02-09
71
271
با سلام خدمت دوستان گرامی و تبریک سال نو
نیاز به مداری دارم که تقریبا مثل یک دزدگیر سیمی سادست با این تفاوت که میخوام در صورت قطع اتصال مدار به جای آژیر،فقط یک خروجی 12ولت داشته باشه.(به آژیر آماده متصلش کنم)
تا اینجاش رو هم راهنماییم کنید کمک بزرگی کردید بهم اما یه نکته دیگه هم اگر بهش اضافه بشه عالی میشه
در صورت قطع اتصال و به صدا در آمدن آژیر با اتصال مجددT، صدای آژیر به مدت چند دقیقه یا کلا قطع نشه و برای قطع صدای آژیر علاوه بر اتصال قطع شده اتصال لحظه ای دیگری نیاز باشه... توی عکس واضح تر توضیح دادم:
1.jpg

پیشاپیش تشکر فراوان

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
با سلام خدمت دوستان گرامی و تبریک سال نو
نیاز به مداری دارم که تقریبا مثل یک دزدگیر سیمی سادست با این تفاوت که میخوام در صورت قطع اتصال مدار به جای آژیر،فقط یک خروجی 12ولت داشته باشه.(به آژیر آماده متصلش کنم)
تا اینجاش رو هم راهنماییم کنید کمک بزرگی کردید بهم اما یه نکته دیگه هم اگر بهش اضافه بشه عالی میشه
در صورت قطع اتصال و به صدا در آمدن آژیر با اتصال مجددT، صدای آژیر به مدت چند دقیقه یا کلا قطع نشه و برای قطع صدای آژیر علاوه بر اتصال قطع شده اتصال لحظه ای دیگری نیاز باشه... توی عکس واضح تر توضیح دادم:
پیشاپیش تشکر فراوان
با سلام :
به نظر میرسد یا دزدگیر ویا سیم کشی {کانفیگ } دزدگیر این دوستمون اصولی نبوده و چنین درخواستی نموده اند ...
معمولا چنانکه با قطع سیم یا سنسور که دزدگیر عمل میکنه با اتصال مجدد سنسور یا سیم فوق باید اژیر ادامه دهد تا ... الف : زمانیکه برای فعال ماندن اژیر تعریف شده به اتمام برسد .... ب : توسط اپراتور کل مدار دزدگیر ریست گردد ...
دوست عزیز درخواست شما در خود طرح دزدگیر موجود میباشد اگر چنین نیست شماتیک یا حداقل مدل و نوع و همچنین عکسی واضح از مدار و جعبه و سیم کشی ان را قرار دهید تا بیشتر امکان بررسی فراهم گردد .
موفق باشید .

PoisoN

کاربر
2013-02-09
71
271
ضمن سپاس از پاسخ شما
اما مدار هایی که من پیدا کردم و تست کردم اینچنین نبودن و با اتصال دو سیم صدا قطع میشد
در صورت امکان نقشه ای از دزدگیر با امکانات فوق در اختیارم قرار دهید

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
ضمن سپاس از پاسخ شما
اما مدار هایی که من پیدا کردم و تست کردم اینچنین نبودن و با اتصال دو سیم صدا قطع میشد
در صورت امکان نقشه ای از دزدگیر با امکانات فوق در اختیارم قرار دهید
با سلام :
اگر قرار اینطوری باشد که دزدگیر نیست !!! تا سر و صدای اژیر بپیچه !! جناب دزد همون دو تا سیم را بهم وصل میکنه و .....
مدار جالبی از شرکت سونبات در همین بخش { دزدگیر سونبات } اپلود کرده ام جستجو کنید ..
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
یه مشکلی با همین دزدگیر سونبات دارم اتفاقا اگر ممکنه کمکم کنید که اگه مشکلم حل بشه دیگه نیاز به ساخت دزدگیر نیست
http://www.irantk.ir/irantk51487/#post283510
ممنون

با سلام :
پاسخ و راهنمایی در لینک زیر گذاشته شد امیدوارم مشکلتون حل گردد :
http://www.irantk.ir/irantk51487/#post283510
موفق باشید .

بالا